Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.05, g.12 - Konopnicki Rajd Rowerowy
#1
Hej

Zapraszam na kolejną imprezę, organizowaną przez Rowerowy Lublin.

Spod Urzędu Gminy Konopnica pojedziemy w kierunku Motycza, będzie kilka akcentów historycznych, a na koniec ognisko i konkursy z nagrodami Smile Wszystkich, którzy chcą pomóc przy organizacji rajdu i np. zabezpieczać przejazd w kamizelkach zapraszam do zgłoszenia się bezpośrednio przed rajdem. Do przejechania kilkanaście kilometrów, tempo oczywiście będzie rekreacyjne, więc zapraszam do udziału wraz z dziećmi, czy to jadącymi samodzielnie czy też w fotelikach i przyczepkach. Zakończenie rajdu, ognisko i konkursy także pod Urzędem Gminy Konopnica w Kozubszczyźnie, a konkretnie w Skate Parku Smile

Nagrody funduje sklep Bike Boys i dystrybutor lampek rowerowych Solarforce.eu (bardzo mocne, sam mam jedną, niedługo recenzja).

Jeśli ktoś będzie miał czas na rozdawanie ulotek na ścieżce to zapraszam na ustawki (będę zgłaszał w odpowiednim dziale) Smile

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1453935091514659/

[Obrazek: Plakat-Ko_enqpqen.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Planowałem udział w tej imprezie jednak sytuacje wyższe :-D (chrzest wnuczki) uniemożliwiają mi uczestnictwo. Ale zachęcam do udziału i pomocy. W końcu to większa impreza, jedna z niewielu takich naszego Stowarzyszenia. Trzeba się dobrze pokazać. A przy okazji można wygrać jak czytamy ciekawe nagrody. Do pomocy oczywiście zaproszeni są nie tylko członkowie Stowarzyszenia, ale wszyscy starsi i młodsi użytkownicy naszego forum.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Hej

Podrzucam mapkę z zaznaczonym Urzędem Gminy w Konopnicy: https://goo.gl/maps/d2FRN
Myślę, że warto zrobić ustawkę o 11:30 ze skrzyżowania JPII i Kraśnickiej, żeby przejechać w jednej grupie. Wtedy ci, co nie znają miejsca nie będą musieli błądzić i spokojnie będą mogli dojechać. Proszę o info kto mógłby pokierować tą ustawką, bo ja będę musiał być na miejscu trochę wcześniej Smile

BTW: Jutro i pojutrze będę ulotkował na ścieżce, kto chce się włączyć niech pisze, zapraszam Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
KermitOZ napisał(a):Proszę o info kto mógłby pokierować tą ustawką,
Jakby co, to ja mogę się stawić na miejscu i poprowadzić grupę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
damian.s napisał(a):Jakby co, to ja mogę się stawić na miejscu i poprowadzić grupę.
Super, dzięki! Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Czyli tak jak napisał Grzesiek - w niedzielę o godz. 11.30 ze skrzyżowania Kraśnicka/Jana Pawła II. Będę na skrzyżowaniu prawdopodobnie od około 11.15, po tej stronie gdzie jest salon Volvo. Do Urzędu Gminy Konopnica mamy ok. 3,5km - dystans niewielki, ale będziemy poruszać się drogami o dość dużym natężeniu ruchu, czyli jedziemy jeden za drugim. Jeśli zbierze się wyjątkowo liczna grupa, to podzielimy się na mniejsze grupy (ok. 15 osób) i będziemy jechać w odstępach 200m.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
Będę ,może coś pomogę :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Dzisiaj rozdaliśmy sporo ulotek na ścieżce, było bardzo wesoło Big Grin Mam nadzieję, że uda się w niedzielę wszystko ogarnąć i będziemy cali zadowoleni Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
Jeszcze raz zapraszam na rajd, mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów, kto ma kamizelkę odblaskową niech weźmie, mogą się przydać Smile

Dziękuję sponsorom, czyli sklepowi Bike Boys z Głębokiej i dystrybutorowi lampek Solarforce.eu Smile

Do zobaczenia jutro w Konopnicy Smile

[Obrazek: IMG0708jp_eepnsen.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Kilka fotek z rajdu w Konopnicy.
https://plus.google.com/photos/11657011 ... 5607444321

Ja też dziękuję organizatorom za wspaniały wypad w okolice Gminy Konopnica.
Ale szczególnie chciałbym podziękować pewnemu chłopcu,który naprawdę włożył dużo serca w ten rajd.
Widzę w nim przyszłego przewodnika nie tylko po okolicach Gminy Konopnica,ale też Lubelszczyzny.
Ten chłopak jest u mnie na czwartym zdjęciu, który robi zdjęcia z pobocza drogi.
Jeszcze raz dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości