Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilnie potrzebuję towarzysza/ki na wypad dzisiaj nad zalew z
#1
Cześć wszystkim forumowiczom,

Jestem nowy na forum jak i nowym rowerzystą w Lublinie jeśli coś źle napiszę bądź w złym miejscu to z góry przepraszamSmile
Szukam osoby/osób , w sumie im wiecej tym lepiej które byłyby chętne na klimatyczny wypad na rowery nad zalew badz inne malownicze miejsce niedaleko lublina.Chodzi o to źe potrzebuje do piątku zrobić fajny fotoreportaż rowerowy.od niedawna mieszkam w lublinie wiec nie znam tutejszych cyklistów jak i fajnych,bliskich miescówek.chciałbym zrobić kilkadziesiat fotek z których musze miec 8 naprawde fajnych.Dla chetnych oczywiscie zdjecia w wersji elektronicznej.myslalem o popoludniowo wieczornym wypadzie bo mysle ze przy kolorowym zachodzie słońca zdjecia moga być bardzo udane.
Temat jest pilny wiec prosiłbym o ewentualne odp. na adres @ badz tel 502742840.

Ppzdrawiam
Odpowiedz
#2
Wal dzisiaj na KFIAT. 17.30 LKJ. Będzie fajne towarzystwo.
Odpowiedz
#3
Cytat:Wal dzisiaj na KFIAT. 17.30 LKJ
Dokładnie to samo miałem napisać :-) Wypad będzie bardzo klimatyczny, super ekipa, podobno nawet ma być błoto :-P A i najważniejsze - nikt nie powie - "nie ma zdjęć - nie było ustawki" :mrgreen: :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Jakbyś miał problem to TUTAJ znajdziesz temat
Odpowiedz
#5
Wojciechu, lepszego tematu rowerowego niż z nami nie będziesz miał :-D
Ale ja tu cos czuję egoistyczny ;-) jednorazowy wypad. Nie bądź taki. Przydałby się ktoś z głową do takich fotoreportaży. Zresztą przygotuj się na surową recenzję :-P
Ja już zaczynam pastować buty, prasować garnitur, jeszcze wizyta u fryzjera, chyba wszystko. Aha, o rowerze bym zapomniał :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jurku mam nadzieję że nie jeden raz bede mogł zdawać relacje z wypraw rowerowych.co prawda mam bardzo mało wolnego czasu ale mam nadzieję że pogodzę fotografie z roweremSmileNoorbi o 16.30 jestem umówiony na sesje fotograficzną w studio tatuażu na Chopina, może wyrobie się w godzine to bardzo chetnie podpiąłbym sie pod waszą ustawke.Fajnie ale Fiat rozumiem ale z racji tego że nie znam lublina prosiłbym o nazwe ulicy i jakis punkt orientacyjny żebym nie miał problemu z trafieniem.
Odpowiedz
#7
Albo nie rozumiem KFiatSmile
Odpowiedz
#8
Wojtek napisał(a):z racji tego że nie znam lublina prosiłbym o nazwe ulicy i jakis punkt orientacyjny żebym nie miał problemu z trafieniem.
Spotykamy się dokładnie w tym miejscu: https://mapsengine.google.com/map/edit? ... P096JSkSxw
Obok jest Lubelski Klub Jeździecki - w skrócie LKJ, wjechać tam można od strony ul. Krochmalnej lub od ul. Nadbystrzyckiej.

A KFIAT to taka nasza nazwa "babskich ustawek", gdzie tempo jest bardzo spokojne, tak aby Koleżankom fryzura się nie zwichrzyła i makijaż nie rozmazał :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#9
damian.s napisał(a):
Wojtek napisał(a):z racji tego że nie znam lublina prosiłbym o nazwe ulicy i jakis punkt orientacyjny żebym nie miał problemu z trafieniem.
Spotykamy się dokładnie w tym miejscu: https://mapsengine.google.com/map/edit? ... P096JSkSxw
Obok jest Lubelski Klub Jeździecki - w skrócie LKJ, wjechać tam można od strony ul. Krochmalnej lub od ul. Nadbystrzyckiej.

A KFIAT to taka nasza nazwa "babskich ustawek", gdzie tempo jest bardzo spokojne, tak aby Koleżankom fryzura się nie zwichrzyła i makijaż nie rozmazał :-)

Wybaczcie że tak zniknąłem ale straszny sajgon w pracy do tego jeszcze mdlejący(padający)y smartfon
Dzięki bardzo za info.znalazłem na mapie i wszystko jasne.KFIAT już też znany.
Jestem chętny na dzisiejszą wyprawe.
Odpowiedz
#10
Norbert, Damian wybieracie się na dzisiejszy KFIAT? Jaka trasa ? Może czas trasy bardziej mnie interesuje bo nie wiem jak ładować baterieSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości