Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE - Kobiety w teren! 28 maja, LKJ, g. 18.00
#61
Confusedhock: miałam opory, chyba jednak zdecyduję się na błotnik, w modnym kolorze - karbonowym
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#62
HAha, szkoda ze nie pojechałem dalej w chwili otarcia pingli z kropel deszczu postanowiłem sprawdzić forum i okazało że ustawka odwołana więc zawróciłem w stronę domu, co gorsza w tym roku to już nie pierwszy raz zmokłem i zaczynam się przyzwyczajać i jeszcze dojdzie do tego ze polubię jazdę w taką pogodę, na pewno jest wesoło miny ludzi niezastąpione.
Nauczka na przyszłość -cisnąć do końca,co pokazały dziewczyny.
Odpowiedz
#63
Meritok napisał(a):jeszcze dojdzie do tego ze polubię jazdę w taką pogodę
powiem Ci szczerze, że dużo lepiej mi się dzisiaj jechało. średnia prędkość większa niż zwykle, co do maksymalnej to też pobiłam swój rekord :-)
wniosek: deszcz motywuje!
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#64
Jak marzną cztery litery to i wydajność wzrasta.
Może by tak deszczową ustawkę zrobić, tzn jedziemy tylko w deszcz.
Odpowiedz
#65
Meritok napisał(a):Może by tak deszczową ustawkę zrobić, tzn jedziemy tylko w deszcz.
jestem na TAK!
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#66
Co by nie mówić ;-) dzisiaj You are the starssss! A panowie, no cóż, chyba tylko potrafią klepać w klawiaturę :mrgreen:.
Odpowiedz
#67
Meritok napisał(a):Może by tak deszczową ustawkę zrobić, tzn jedziemy tylko w deszcz.
Byle bez burzy ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#68
I ja goniłem na ustawkę,
rower chyba w pełni sprawny, myślałem że się wreszcie razem przejedzimy...., coś mnie jednak podkusiło, żeby sprawdzić forum, czy przypadkiem, nie wymiękli....
Szkoda tego :roll:



Damianie, z myślą o Tobie, dla Ciebie, żeby nie było Arrow https://www.youtube.com/watch?v=CNaF2uNWik4
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości