Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE - Kobiety w teren! 28 maja, LKJ, g. 18.00
#11
Tak, tak i oczywiście pomalowane paznokcie :-) A z tym deszczem - no trudno, najwyżej się oko lekko rozmaże, a włos zwichrzy, to jeszcze nie tragedia. Deszczu się nie boimy! :-)
Odpowiedz
#12
marys napisał(a):Mam wielką ochotę dołączyć do Was! :->
Kobietki, ale co z tymi kobiecymi atrybutami typu spódnice, kwiaty we włosach, podkreślone oko? ;-)
Marysiu jak tak się przyglądam temu i nucę sobie bo cóż mi pozostało: "Gdzie te KFIATY z tamtych lat..." :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Moment, moment.
Nigdzie nie użyłam nazwy KFIAT ;-) Bo moje ustawki ni jak się mają do idei tamtych :->

Ale dziewczyny też lubią pojeździć po polach, łąkach i lasach ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
znowu 17:30 i nie pojadę Sad Pracuję do 17:00, a często zostaję dłużej. Nie dałoby się choć raz umówić np. na 18:00?
Stu kolorowe pióropusze, łąki, jaśmin, róże. Oddawaj! Bo się zastrzelę
Odpowiedz
#15
Proponuję to miejsce. Startować można z cypla południowego i kończyć na północnym. Okolice Sławinka

[Obrazek: v2014052719322154124468.jpg]

Woda sięga tak mniej-więcej do bidona
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Rado napisał(a):Marysiu, jakbyś zapytała się jeszcze o lakierowane paznokcie, to JuraS coś by na ten temat napisał ...
Napiszę,wciąż mam polakierowany jeden paznokieć,w kolorze różowym :-> Pozostałość po ubiegłej środzie ale nie wiem czy się jutro przyda Undecided .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
BettyBoom napisał(a):znowu 17:30 i nie pojadę Sad Pracuję do 17:00, a często zostaję dłużej. Nie dałoby się choć raz umówić np. na 18:00?
Ok, zmienię. W zasadzie jutro ciut krótsza trasa niż ostatnio, więc powinno być ok.

Ex Driver napisał(a):Proponuję to miejsce. Startować można z cypla południowego i kończyć na północnym. Okolice Sławinka
Woda sięga tak mniej-więcej do bidona
Bez przesady. Nie każdy dysponuje rowerem wodnym ;-)

U W A G A

Zmiana godziny- jutro widzimy się o 18!

Edit.
Tylko mam nadzieję, że te prognozy na jutro po raz kolejny się nie sprawdzą ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#18
mraugorzata napisał(a):U W A G A

Zmiana godziny- jutro widzimy się o 18!

dzięki Słońce za zmianę godziny, będę na 100% Smile
Odpowiedz
#19
w takim razie ja na 100% się wyrobię bo ostatnio ledwo peleton złapałamSmile
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#20
Mi też zmiana pasuje, więc OBECNY ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości