Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE - Kobiety w teren! 28 maja, LKJ, g. 18.00
#51
No dobra - wszystko ładnie, wszystko pięknie - ale pozostaje jedno niezmienne pytanie - gdzie są ZDJĘCIA??? :mrgreen: :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#52
damian.s napisał(a):No dobra - wszystko ładnie, wszystko pięknie - ale pozostaje jedno niezmienne pytanie - gdzie są ZDJĘCIA??? :mrgreen: :-P

szczerze? miałam robić, ale szkoda mi było telefonu
mogę Ci wysłać moje majtki, ale oddaj uprane ;-)
Odpowiedz
#53
Nie chciałbyś ich oglądać :-P

Red. teraz wyszło, że ja pisze o majtach Confusedhock:
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#54
damian.s napisał(a):No dobra - wszystko ładnie, wszystko pięknie - ale pozostaje jedno niezmienne pytanie - gdzie są ZDJĘCIA??? :mrgreen: :-P
No i znowu salwa śmiechu się u mnie rozległa, chyba pora zrobić popcorn, bo wątek się rozkręca. BettyBoom, dobre Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#55
damian.s napisał(a):gdzie są ZDJĘCIA???
Damian uprzedziłeś mnie z pytaniem o fotki (te z tuszem po deszczu mogłyby być ciekawe)
KermitOZ napisał(a):chyba pora zrobić popcorn, bo wątek się rozkręca.
A ja idę po kawę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#56
kitaq napisał(a):Nie chciałbyś ich oglądać :-P
Chciał czy nie chciał - ale zasada jest jedna :-P - nie ma zdjęć nie było ustawki :-P :mrgreen: No ale jako, że mało z nami jeszcze jeździłyście, to wyjątkowo możemy przymknąć oko na to niedopatrzenie ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#57
Miałam taki pomysł, ale tak padało, że strach wyjmować telefon. Niestety ekstremalnych sprzętów nie posiadamy :roll:
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#58
damian.s napisał(a):Chciał czy nie chciał - ale zasada jest jedna :-P - nie ma zdjęć nie było ustawki :-P :mrgreen:
spokojnie, zaoszczędzę trochę to kupię profesjonalną kamerkę na kask i wyślę filmik specjalnie dla Ciebie ;-)
Odpowiedz
#59
Nie wiem czy to dobry pomysł zważywszy na to, że zazwyczaj jadę przodem i do tego po błocie. Wiadomo jak wygląda błoto na obiektywie Undecided
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#60
kitaq napisał(a):Nie wiem czy to dobry pomysł zważywszy na to, że zazwyczaj jadę przodem i do tego po błocie. Wiadomo jak wygląda błoto na obiektywie Undecided

Dobry pomysł, dobry. Nagra się godzinny filmik pt. Błotny tyłeczek Kitaq ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości