Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.05.2014, godz. 18.00, Kraśnicka/Judyma
#1
W sumie na popołudnie jakieś opady zapowiadają, ale jeśli prognozy się nie sprawdzą, to jadę na jakieś nieduże kółeczko - tak szacuję, że maks 30-35km + dojazdy. A może znowu wyjdzie jakaś wycieczka "dookoła chmury". Na większej części trasy asfalt różnej jakości, ale będzie też odcinek lub dwa dróg gruntowych. Tempo bardzo rekreacyjne. Powrót do Lublina pewnie około godz 20, od strony Węglinka lub Starego Gaju - zależy jak mi się trasa wycyrkluje. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Kraśnicka i Judyma
postaram się znaleźć i być

jak możesz to wyślij na PW numer komórki to w razie jakbym miał się spóźnić znowu 5 minut to będę dzwonić zamiast robić jakieś dziwne kombinacje Smile
Odpowiedz
#3
dzięki za ustawkę
tylko 4 ale i tak git
no i zaliczona 1 wywrotka Smile
Odpowiedz
#4
Dzięki wszystkim za przejażdżkę. Było nas czterech, przyjemnie się jechało, bo żarówka już tak mocno nie dawała czadu :-) Z ciekawszych rzeczy, to chyba ten wielki bernardyn, co wpakował się nam niemal pod same koła, na szczęście refleks i hamulce u wszystkich sprawne. Zdjęcia są cztery https://picasaweb.google.com/1154095298 ... cSx4tHZjgE , coby nikt nie powiedział, że nie ma zdjęć - nie było ustawki :-P Robione telefonem, aparatu nie brałem, a oczywiście trafiły się fajne kadry - zawsze tak jest, zawsze :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Dzięki za wypad ja już ogarnięty a TUTAJ trasa. Było nas 4 osoby ;]
Odpowiedz
#6
W drodze na ustawkę mijałem się z KrzyśkiemP - jechał na czterech kółkach, a piąte miał w ręku :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
No dobra ,tylko 4 zdjęcia,ale ustawka zaliczona :-> .Najładniejsze zdjęcie oczywiście to nr.2 :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości