Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.06.2014 dodz.9:00, LKJ (only highway) ODWOŁANA
#11
endriu68 napisał(a):Doktorku, jak dasz dotknąć swoją panienkę , to Was 20 minut odprowadzę.
I pochwałkę dam.

USZAL.....PSTRYK :-) :-) :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#12
JuraS napisał(a):Chyba nie chcesz Mariuszq dać do zrozumienia ,że posiadasz ukrytą broń strzelecką,jeszcze z czasów II wojny światowej
Niestety nie mam ale moja Kasia ma wujka myśliwego ;-)
KrzysiekP napisał(a):Jechałbym
Świetnie :mrgreen:
endriu68 napisał(a):to Was 20 minut odprowadzę.

I pochwałkę dam.
Jak Endriu przyjedzie dostanie USZALA ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Nawet dwa
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
fajna traska a może by tak do Sandomierza dołożyć? jak nie pojadę w góry to się przyłączę :-D
Odpowiedz
#15
/WEKTOR/ napisał(a):jak nie pojadę w góry to się przyłączę
Zapraszam :-) a Sandomierz to będzie oddzielny temat ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Mogę z wami
Odpowiedz
#17
Przepraszam wszystkich zainteresowanych ale z przyczyn ode mnie niezależnych muszą odwołać ustawkę :-( z powodu bardzo ważnej sprawy rodzinnej o której dowiedziałem się dopiero po powrocie z "Włóczęgi Północy" (do g. 14 muszę siedzieć w domu Undecided )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
a ja se poleciałem tą traską do juzefowa nad wisłą wyszło mi 165 km fajne okolice!!
Odpowiedz
#19
Cytat:do juzefowa nad wisłą

A gdzie nad Wisłą jest taka miejscowość? :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#20
Cytat:ja se poleciałem tą traską do juzefowa nad wisłą wyszło mi 165 km fajne okolice!!
Też ładnie :-) Po południu przejechałem (lekko okrojoną) trasę niedoszłej ustawki Arrow http://mariobiker1973.bikestats.pl/1156 ... likow.html Na trasie jest kilka miejsc z asfaltem w tragicznym stanie (nie dla cieniarek)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości