Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.05, Lipków -godz 10 - Terenowo na pełnej K czyli Kampinos
#1
Punkt zborny: http://goo.gl/maps/2qIxc
Możliwy wspólny dojazd asfalcikiem z okolic Woli.

Pogoda: http://www.meteo.pl/php/meteorogram_lis ... e=Warszawa

Planuję w sobotę pona...duszać po KPN. Asfaltu raczej nie wiele, tyle co dojazdu do Lipkowa, ewentualnie przy ostrym zacierze wczesniejsze wbicie na międzystanówke w drodze powrotnej (np w Lesznie) w celu szybszego powrotu do Waw.
Trasy jeszcze nie mam do końca wyklarowanej (w sensie tracka, ale wiem które odcinki chcę zaliczyć), ale będzie błoto, piach, singletracki, zjazdy/podjazdy, może jakieś kładki. Ogólnie rzecz biorąc będzie gdzie się zatrzeć, ale będzie też i gdzie odpocząć i popodziwiać widoki, nawet planuję czas na kanapkę ze smalcem, wędliną i serem.

Tempo: tempo takie żebym się nie zatarł, a że mało jeżdżę to tempo raczej rekreacyjne+.
Postoje: Na pewno nie co 15 minut, ale też i nie co 50km. Średnio pewnie wyjdzie co jakieś 10-20 km postój w sprzyjających okolicznościach przyrody.



* I tak wiem że pewnie nikt nie przyjedzie, ale teraz już nikt nie powie że takie ustawki się daje na forum a nie w SB ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
Nie można tego przełożyć na za tydzien? tj. 07.06.2014 ?
Będziemy wtedy z kolegą Manim w stolicy i z chęcią pojeździlibyśmy.


Jeżeli to niemożliwe, to czy w w/w dniu, moglibyśmy pograć u Ciebie w gre?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
To poważny temat a Ty tylko o graniu. Grać to by każdy chciał a na rowerze jeździć to nie ma komu :!:

* Ale tego airbusa tym razem musimy ukraść
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości