Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.09 Wytyczno
#11
Wieśko napisał(a):(...)
Czaisz się na ten wyjazd i zapisany jesteś na Pożegnanie lata. Jak to rozumieć?

A tak Wieśku, że Pożegnanie lata jest 26/27, a ten wyjazd 19 :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Właściwie to organizator (tkt) powinien to zapodać, ale skoro jestem przy głosie :-D to go wyręczę. Pogoda zapowiada się dobra: trochę słonka, brak opadów, niewielki wietrzyk (w drodze powrotnej w plecy) więc proponuję:
Ustawka: sobota 19 września, godz. 9.00, przy dworku Grafa (Ustawka nr 5) Jeżeli zrealizujemy całość to będzie ok 120km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Witam
Podajcie proszę o której będziecie na skrzyżowaniu Pliszczyńskiej i Zagrodnej (przejazd kolejowy). Tam ewentualnie do Was dołaczę.
Jurek podaj mi swój nr telefonu napisałem Ci to na priv.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Witam,
były jakieś problemy z logowaniem z rana ale Jurek już wszystko napisał.
Godzina 9.00 jest bardzo ok, start powiedzmy 9.05, jeśli ktoś będzie na 100% a może mieć problemy z tak rannym dotarciem na miejsce niech napisze to poczekamy do 9.15 Wink
micho, jedziemy w drugim kierunku, Mełgiewską do Mełgwi (jak sama nazwa wskazuje Big Grin)
Pogoda zapowiada się jak marzenie, ale na start chyba coś cieplejszego może się przydać, dosyć rześko się zapowiada.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#15
Przykro mi, nie pojadę jutro z Wami. Do następnego.
Odpowiedz
#16
No to do zobaczenia dzisiaj :mrgreen:
Odpowiedz
#17
no do dzisiaj
;p
tylko czekać mi tam bo nie wiem gdzie to miejsce na grafa ;p
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#18
Poczekamy :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
za puźno się dowiedziałam bo też bym pojechała , do następnej ustawki :-(
Pozdrawiam Aga
Odpowiedz
#20
ustawka superSmile ale niestety w drodze powrotnej odpadłem z powodu gorączki i wracałem samochodem ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości