Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.09 Wytyczno
#31
Arkus, oj coś chyba przesadzasz...
Jestem pewny że czekali do 9.15 przecież to tylko chwilka, a nawet jeśli pojechali to zawsze masz przecież mapę (przynajmniej początek trasy należałoby przed wyjazdem zobaczyć aby wiedzieć którędy i w którym kierunku pojechali) i można łatwo dogonić grupę nawet mimo spóźnienia.
Odpowiedz
#32
Undecided jestem pewien że nie poczekali :-P więc zawróciłem i pojechałem do Kazimierza - był na miejscu :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#33
Rzeczywiście. Zdjęcie przed Grafem robiliśmy o 9.10, wyjechaliśmy 9.11, na pierwszych światłach na Mełgiewskiej staliśmy o godz. 9.14. (zdjęcie) . Gdybyś spojrzał w tym kierunku jeszcze byś nas zobaczył. Ja czekałem na Ciebie. Niestety pomyliłem Cię z Grzgorzemk :-( . I jak go zobaczyłem stwierdziłem, że wszyscy jesteśmy. Trzeba się będzie wymieniać nr telefonów.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#34
:mrgreen: spoko nic się nie stało tak tylko jęczę bo mnie nogi bolą ;p
wczoraj coś takiego przebyłem
http://www.bikemap.net/route/318749#lt= ... 8&z=11&t=0
głównie asfaltami - szkoda mi tych slicków na kamienie :roll:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#35
Ja też już dotarłem do domu, ponad 24 godziny spóźnienia Wink ale tak właśnie było w planie.

Dziękuję wszystkim za wspólną jazdę i gratulacje dla młodzieży za wyczyn.

Wariantów powtórzenia trasy zrodziło się już kilka, a nawet najbardziej sensowna jest opcja weekendowa z noclegiem gdzieśtam.

Pozdrowienia
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#36
Pod koniec lipca urządziłem sobie 3 dniowy mocno rekreacyjny wyjazd do parku Narodowego, robiłem około 80km dziennie oczywiście z namiotem i pełnym bagażem bo tak lubie najbardziej (pełna niezależność), i na pewno pojadę za rok, i polecam wycieczki na wschód lubelszczyzny . Naprawdę można się wyłączyć...... :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości