Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 czerwca 2014 , LKJ :-D g. 18
#1
Post pro forma, potem go będę edytować ;-)

Widzę, że Lech i Jurek już zaklepali terminy, więc żeby nikt się na środę nie wcisnął.
Więcej szczegółów jak wrócę do domu (nie będę klepać nowego posta, więc bądźcie czujne/ czujni, bo będę edytować ten).

Edit.
Miejsce ustawki: LKJ.
Kierunek: tam, gdzie miało być ostatnio, czyli miejmy nadzieję, że trafię :-D
Dystans: około 40 km. Będzie teren ;-) Najpierw jednak musimy się przedrzeć przez stada rowerzystów na ścieżce nad Zalew i w Dąbrowie, więc ponownie proszę o zdyscyplinowanie ;-)
Lampki: weźcie. Jak zwykle planuję zdążyć przed zmrokiem, ale jak ktoś dojeżdża z dalszej części miasta, albo złamie hak :-D to mogą się przydać ;-)

W razie BURZY nie jadę ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Gosia, nie istotne gdzie i jak daleko, cza być ;-)
Odpowiedz
#3
Klątwa Radzika :-P ,będzie lało jak nic :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
To ja już lecę po tusz do rzęs :mrgreen:
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#5
Jeszcze miesiąc, góra dwa i trzeba będzie sobie zacząć klepać terminy na 2015 rok :-) A co do babskiej ustawki to liczę, że w następnym tygodniu będzie kolejna edycja, to może się załapię :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Zwróćcie uwagę, że pierwszy post już po edycji ;-)

JuraS napisał(a):Klątwa Radzika ,będzie lało jak nic
Bardzo zabawne. Myślicie, że tylko ustawki organizowane przez męską część społeczności tego forum zasługują na pogodę :roll:

:-P

damian.s napisał(a):Jeszcze miesiąc, góra dwa i trzeba będzie sobie zacząć klepać terminy na 2015 rok
Myślę, że to ten czas, żeby planować majówkę 2015 :->
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
mraugorzata napisał(a):Myślicie, że tylko ustawki organizowane przez męską część społeczności tego forum zasługują na pogodę
mam być szczery czy miły :mrgreen: :?:
Odpowiedz
#8
radzik napisał(a):mam być szczery czy miły :mrgreen: :?:
radzik cobyś obyś nie musiał być ani szczery ani miły :-P po prostu bądź :mrgreen:
wtedy już na pewno nie będzie padać :->
Odpowiedz
#9
radzik napisał(a):mam być szczery czy miły
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem? :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
mraugorzata napisał(a):Myślę, że to ten czas, żeby planować majówkę 2015
Tak się składa, że majówkę 2015 mam już na 95% zaplanowaną - niestety nierowerowo, niegórsko i w ogóle nieturystyczno-rekreacyjnie-wypoczynkowo :-|
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości