Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.06.2014, godz. 10.00, LKJ, Mocno terenowy Nałęczów
#31
Jestem i ja.
Ogarnięta, najedzona, poziom cukru we krwi uzupełniony :lol: , na końcu bym odpadła :roll:
Teren paluszki lizać :-P , można powiedzieć, że oprócz gradu, śniegu i trzęsienia ziemi było wszystko :mrgreen:
Podjazd na Łysą Górę byłby zaliczony, gdyby ktoś nie zechciał robić grupie sweet foci :evil: a konsekwencją tej przerwy była moja gleba. Całe szczęście upadek dokonał się na zieleniący się łan zbóż ;-) co pozwoliło mi chwilę odpocząć :mrgreen:
Każdemu życzę tak miękkiego upadku :-)
No i zrekompensowałam to sobie jeszcze podjazdem w Cynkowie. Na najmniejszych, ale wjechałam :mrgreen:
A ubabrana byłam jak jednoroczne dziecko kaszką, z reszta nie tylko ja. No poza Jurkowymi butami, które były nad wyraz czyste Confusedhock: po wodzie chodził czy co :?:
A więc uogólniając tradycyjnie cała jestem zadowolona 8-) , po prostu tego mi było trzeba.
Dziękuję Ci bardzo Jurku no i oczywiście całemu towarzystwu. Było naprawdę fajnie.
Odpowiedz
#32
katka napisał(a):(...)
Podjazd na Łysą Górę byłby zaliczony, gdyby ktoś nie zechciał robić grupie sweet foci :evil: a konsekwencją tej przerwy była moja gleba. Całe szczęście upadek dokonał się na zieleniący się łan zbóż ;-) co pozwoliło mi chwilę odpocząć :mrgreen:
(...)
To była piękna gleba, :-D szkoda tylko że w ostatniej fazie uchwycona :-P Dla spostrzegawczych
Gleba
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
o jaki fajny teren :-D chyba trochę czyściej było niż na ostatnim do Krzczonowa :-P
a kiedy się coś następnego szykuje? ;-)
Odpowiedz
#34
luanaa96 napisał(a):o jaki fajny teren :-D chyba trochę czyściej było niż na ostatnim do Krzczonowa :-P
a kiedy się coś następnego szykuje? ;-)
5/6 lipca powtórka z Krzczonowa, ale nowymi drogami. A było rzeczywiście czyściej, ale mocniej.

I jeszcze krotki filmik z naszej łączki nad którą tak użalał się radzik ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=Y6zVtho ... e=youtu.be
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Mam nadzieję, że fotki są widoczne :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
mraugorzata napisał(a):Mam nadzieję, że fotki są widoczne :-)
A, to dlatego Was tak długo nie było :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
Chyba na tej glebie też inna Katarzyna się wywróciła Tongue
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#38
Jakub.P napisał(a):Chyba na tej glebie też inna Katarzyna się wywróciła Tongue
Kasia przyziemiała trochę dalej, ale powiedzmy, że w okolicach Łysej Góry :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości