Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.09, godz. 18.00, LKJ
#41
:mrgreen: no to ja się na to piszę,
...trzeba by tu jakieś ograniczniki prędkości wymyśleć Tongue
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#42
Pozakładać blokady na hamulce ale takie które by cały czas utrzymywały hamulec lekko dociśnięty. A co do RTU to też jestem za. :-P
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#43
Tool_Man napisał(a):Pozakładać blokady na hamulce ale takie które by cały czas utrzymywały hamulec lekko dociśnięty.
Takie rowiązanie nie wchodzi w grę bo po jakimś czasie taki hamulec znów nie spełnia docelowej funkcji bo się wytrą klocki i nic już nie hamuje.
Żadne cierne rozwiązania nie sprawdzą się na dłuższą metę.

Jest to kosztowne i nieefektywne rozwiązanie. Ja bym nawet na takie pomysły się nie godził, szkoda sprzętu.

Pozostaje tylko przemówienie do ambicji jadących, że rekreacja to rekreacja a nie wyścig :-)
Odpowiedz
#44
Arkus napisał(a)::mrgreen:
...trzeba by tu jakieś ograniczniki prędkości wymyśleć Tongue

ja mam pomysł, przyjadę kiedyś na ustawkę z Wami, wtedy zamiast "wolniej" będziecie krzyczeć "szyyyyybciej!!!",
ale musicie obiecać, że mnie nie zostawicie gdzieś na trasie - mam słabą orientację w terenie ;-)
Odpowiedz
#45
asunday napisał(a):(...)

ja mam pomysł, przyjadę kiedyś na ustawkę z Wami, wtedy zamiast "wolniej" będziecie krzyczeć "szyyyyybciej!!!",
ale musicie obiecać, że mnie nie zostawicie gdzieś na trasie - mam słabą orientację w terenie ;-)

No to trzymamy za słowo :-D . Możesz też sama zaproponować jakąś ustawkę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości