Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót z VI Pielgrzymki (23-24.07.2014)
#11
Lista osób wracających:
1. KrzysiekP
2. katka
3. JuraS
4. Noorbi

Lista rezerwowa:
1. mariobiker
2. Bart zaleznie od urlopu lub asfalcikiem -samochodzkiem
3. Holden 23 na północ
4. Jurek S
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Ładną trasę zapodałeś Mariuszu, kusi :-D
Byłbym zapomniał, w Nagłowicach należy zobaczyć Dworek Mikołaja Reja Arrow http://img.polskieszlaki.pl/zdjecia/kon ... e_2669.jpg
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Teraz jest pytanie czy wszyscy wyżej zapisania wracają przez Zakopane ?
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
Trasa - trasy Mariusza (mariobiker) są w samym sobie atrakcyjne i warto byłoby Wam je zwiedzić.
Tym bardziej,że planujecie powrót do Lublina na kołach. Ja tą trasę znam w 80%, i polecam zwiedzeniu.
Na początku lipca jadę na Jurę w okolice Skały i będę kierował się w kierunku Częstochowy,to być może spotkamy się gdzieś po trasie.
Odpowiedz
#15
KrzysiekP napisał(a):Teraz jest pytanie czy wszyscy wyżej zapisania wracają przez Zakopane ?

Proponuję Krzysiu tę listę zostawić, gdyż nie wszyscy są jeszcze pewni czy będą mogli pojechać do Zakopanego.A jeszcze może ktoś się zdecyduje na powrót rowerem,Częstochowa -Lublin :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#16
Ja też nie uiściłem opłaty za transport z Częstochowy, więc też pewnie będę jechał na kołach, ale co, gdzie, kiedy i jak to się jeszcze okaże ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
I ja też wracam rowerkiem! :mrgreen: Co prawda nie wiem jeszcze jaką trasą, ale środek transportu już mam ;-)
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#18
ania-roszpunka napisał(a):Co prawda nie wiem jeszcze jaką trasą, ale środek transportu już mam ;-)
I to jest prawidłowe prawidłowe podejście do tematu :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Ja to najprawdopodobniej przez Radomsko, Piotrkow i Zyrardow, ale to sie jeszcze zobaczy.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#20
Zmiana planów rezygnuję z pielgrzymki także tego musicie nominować kogoś na kierownika.
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości