Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrzeże 2011
#11
Monika napisał(a):Wybieram się w najbliższych dniach na wyprawę szlakiem latarni morskich od Krynicy Morskiej do Świnoujścia.
Trasa Jak najbardziej godna polecenia tylko jest jedno małe ale. Odradzam jazdę ze wschodu na zachód. Chyba , że chcecie jechać cały czas pod wiatr. Kilka lat temu posłuchałem takiej rady i to był strzał w dziesiątkę. Moniczko jedźcie ze Świnoujścia do Krynicy. I obowiązkowo wchodźcie na wszystkie latarnie. Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... edirect=1#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Dzięki bardzo za info ;-) Mariusz ja jak zwykle podróżuje po Twoich śladach ;-) Słyszałam o tym najlepszym kierunku jazdy, ale my jedziemy odwrotnie..a.co..
Także hej przygodo :-) ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#13
Akurat ten rok jest szczególny jeżeli chodzi o wiatr. :-D
Po raz pierwszy na pielgrzymce jadąc właśnie ze wschodu na zachód mieliśmy praktycznie cały czas z wiatrem. Co nie oznacza, że to się nie odmieni :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Ja przemierzałem wybrzeże od Gdańska po Jastrzębią Górę i żaden wiatr mi nie przeszkadzał.
A dlaczego,bo byłem na wczasach a nie na zawodach,także nie sugerujcie,że nad morzem wiatry wieją dużo silniej niż w Lublinie.
Jeśli chodzi o szlak R10 to z tym jest różnie np w Pucku kończy się w polu i trzeba być bardzo uważny by wiedzieć w którym miejscu zjechać ze szlaku.
Sam szlak przypomina trochę przekładańca, jest polna droga,płyty żelbetowe po których jeździ się jak po tarze i piaszczyste leśne drogi nie do przejechania.
Także polecam dokładnie się zastanowić,czy opłaca się wam jechać szlakiem R10 czy wybrać drogę znaną i utwardzoną i nie odbiegającą zbyt daleko od szlaku R10.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości