Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka po Pielgrzymkowa Częstochowa-Zakopane
#1
Zapraszam wszystkich pielgrzymów i nie tylko na wspólną wycieczkę na trasie, Częstochowa,
Ojców, Wadowice, Kalwaria, Zakopane. Czas przejazdu to góra 4 dni. Powrót PKP lub na kołach jak będą chętni.
Odpowiedz
#2
krzysiek_63 napisał(a):Powrót PKP lub na kołach jak będą chętni.
Krzysiek - w przypadku powrotu PKP sprawdź sobie na 100% połączenia - wczoraj wróciłem z Zakopanego - obecnie żadne pociągi do Zakopanego nie kursują - trwa modernizacja linii kolejowej. Nie wiem jak będzie w okresie wakacyjnym.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
damian.s napisał(a):obecnie żadne pociągi do Zakopanego nie kursują

Obecne prace są zaplanowane do 18 czerwca.
Ale i tak w lipcu trzeba sprawdzić czy nie ma innych planowanych lub nieprzewidzianych (miałem taki problem gdy były podmyte tory po ulewnych deszczach).
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#4
Od dzisiaj kursują Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
krzysiek_63 napisał(a):Ojców, Wadowice, Kalwaria, Zakopane
Kilka lat temu przejechałem tą traskę tylko w odwrotnym kierunku POLECAM :mrgreen: Kilka fotek abyście wiedzieli co Was czeka ;-) Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 9809208050
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Chętnie skorzystam z możliwości dalszego pielgrzymowania, odwiedzenia kultowych miejsc, pięknych Tatr i Zakopanego i jeśli okliczności pozwolą powrót na kołach roweru.
Odpowiedz
#7
Chętnie skorzystam z możliwości dalszego pielgrzymowania, odwiedzenia kultowych miejsc, pięknych Tatr i Zakopanego i jeśli okliczności pozwolą powrót na kołach roweru.
Odpowiedz
#8
Janusz M napisał(a):Chętnie skorzystam z możliwości dalszego pielgrzymowania, odwiedzenia kultowych miejsc, pięknych Tatr i Zakopanego i jeśli okliczności pozwolą powrót na kołach roweru.
To jedziemy i czekamy na chętnych. :-D
Odpowiedz
#9
Wszystko zależy od urlopu i od zgody żony :roll: .Albo wracam z KrzyśkiemP ,albo pojadę z Wami :-> .Decyzja pewnie w trakcie pielgrzymki ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
Kusząca propozycja tylko w przypadku powrotu na kołach
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości