Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka po Pielgrzymkowa Częstochowa-Zakopane
#11
Ja rowniez rozwazam taka opcje ale to zawczesnie na deklacacje a jakie noclegi moze namiot taka to by byla rekreacja:-))
Odpowiedz
#12
Organizacyjnie widzę to tak, że najbardziej uciążliwe bagaże jak śpiwór i karimata jadą do Lublina samochodem razem z rowerami pilegrzymki. Niezbędny do dalszej podróży bagaż wieziemy w dalszym ciągu w sakwach. Noclegi w kwaterach agroturystycznych bez potrzeby rezerwacji. Znalezienie noclegu w dogodnym miejscu nie powinno być problemem. Jeśli będą lepsze pomysły chętnie akceptuję. Pozdrowienia.
Odpowiedz
#13
Zdaje się że będę miał ten urlop do końca tygodnia pielgrzymkowego więc... bardzo wstępnie się piszę :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#14
Też jestem za powrotem na kołach z Zakopanego Confusedhock: :-D Zgłaszam chęć uczestnictwa :mrgreen:
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#15
Widzę ze są chętni do powrotu na kołach, jeśli ktoś z was ma propozycje co do trasy to możemy to przedyskutować. Na powrót do Lublina od początku pielgrzymki man 2 tygodnie
Odpowiedz
#16
krzysiek_63 napisał(a):Na powrót do Lublina od początku pielgrzymki man 2 tygodnie
Krzysiu tylko pozazdrościć :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Przed nami niewiele czasu do ustalenia trasy i rezerwacji noclegu w Zakopanem. Pamiętajmy że to będzie .srodek lata i weekend. Pilne jest więc opracowanie trasy, programu wycieczki i znajomość liczby uczestników.
Odpowiedz
#18
Janusz M napisał(a):Przed nami niewiele czasu do ustalenia trasy i rezerwacji noclegu w Zakopanem
Z noclegiem w Zakopanem lub tuż obok nie ma żadnego problemu nawet w środku lata :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
JuraS napisał(a):Z noclegiem w Zakopanem lub tuż obok nie ma żadnego problemu nawet w środku lata :mrgreen: .
Potwierdzam, dokładnie tak jest, to nocleg Was znajdzie Smile No chyba, że zbierze się grupa ze 20 osób, to wtedy nocleg może Was trochę dłużej szukać :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
krzysiek_63 napisał(a):Na powrót do Lublina od początku pielgrzymki man 2 tygodnie
Właśnie miałem zapytać ile czasu zajmą te wszystkie atrakcje. Teraz już wiem. ja muszę do niedzieli być w domu - jest na to szansa gdyby wracać pociągiem?
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości