Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka po Pielgrzymkowa Częstochowa-Zakopane
#21
damian.s napisał(a):w przypadku powrotu PKP sprawdź sobie na 100% połączenia -
Jeśli wierzyć PKP ;-) to z powrotem nie powinniście mieć problemu. O g. 21:42 macie ciuchcię, która w Dęblinie jest o g. 5:22. O g. 6:06 wskakujecie do osobowego i o g. 7:21 jesteście w Lublinie. http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn? ... 4&OK#focus
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Na prośbę Janusza M wrzucam propozycje tras Częstochowa - Zakopane
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzmerfjbqzvywzro
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lqaondshxhvbrgal
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
Mnie tam wszystko jedno aby wrócić do końca tygodnia na kołach do domu
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#24
KrzysiekP napisał(a):Mnie tam wszystko jedno aby wrócić do końca tygodnia na kołach do domu

Krzysiu czy dobrze zrozumiałem? Chcesz wrócić na kołach przez Zakopane do Lublina w ciągu 4 dni, to ma być wycieczka lajtowa a nie zacierka Wink
Odpowiedz
#25
No ładna trasa Mariuszq. Przejazd pod Babią Górą i podjazd na Gubałówkę zacne zakończenie. Pewnie bym się nie podjął powrotu na kołach ale kto wie? Mała korekta... Z Żarek jednak warto Gościńcem Mirowskim doczłapać na zamki w Mirowie i Bobolicach. Gościńcem z chłopakami jechaliśmy w zeszłym roku. Właśnie kończyli jego budowę... piękna sprawa. Tak czy inaczej nie zapłaciłem za powrót z pielgrzymki i z kasą krucho także wracam na kołach :mrgreen: ekonomicznie
Odpowiedz
#26
JuraS napisał(a):Wszystko zależy od urlopu i od zgody żony :roll: .Albo wracam z KrzyśkiemP ,albo pojadę z Wami :-> .Decyzja pewnie w trakcie pielgrzymki ;-) .
+1. Z tą różnicą, że zgody swojej żony nie potrzebuję :-P
Odpowiedz
#27
właśnie zobaczyłem, że nie mam fotki pod wielką krokwią :roll:
Odpowiedz
#28
katka napisał(a):zgody swojej żony nie potrzebuję
W dzisiejszych czasach [ gender] 8-) ,jest to doskonała wiadomość Kasiu :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#29
radzik napisał(a):właśnie zobaczyłem, że nie mam fotki pod wielką krokwią :roll:
Już wiem Przemo, że to oznacza podjętą decyzję :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#30
krzysiek_63 napisał(a):
KrzysiekP napisał(a):Mnie tam wszystko jedno aby wrócić do końca tygodnia na kołach do domu

Krzysiu czy dobrze zrozumiałem? Chcesz wrócić na kołach przez Zakopane do Lublina w ciągu 4 dni, to ma być wycieczka lajtowa a nie zacierka Wink

Panie Kierowniku wydaje mi się niezbędne ustalenie jeszcze przed wyjazdem,ile etapów ,ile dni i ile km. każdego dnia ;-) .Orientacyjnie również miejsca noclegów :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości