Strony (9):    1 2 3 4 5 6 ... 9   
Jurek S   27-06-2014, 16:20
#31
damian.s napisał(a):
katka napisał(a):Także tak Grzegorzu, jak napisała Eliza, nie przejmuj się, najwyżej wszyscy się pozacieramy :mrgreen:
Chyba i ja się muszę wybrać, coby pomóc Jurasowi utrzymać REKREACYJNE tempo wycieczki :mrgreen:
No to jesteś Grzegorzu uratowany :-D . Trzymaj się Damiana. Wysłałem już zestawienia grup, ale chyba zrobię zmianę i dopiszę Cię do Dream Teamu :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   27-06-2014, 16:23
#32
PGRZEGORZ napisał(a):To ładnie mnie zmotywowaliście , hehe. ale jest jeszcze dwa dni na treningi Smile
Będzie dobrze ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
piotr73   27-06-2014, 16:54
#33
Czytam tak sobie ten wątek i … , no właśnie i dlaczego koleżanki i koledzy zakładają że każdy nowy na forum jest z założenia „słaby” nie wprawiony w pedałowanie …. A może to hardkor nad hardkory samotny jeździec który postanowił przestać być samotnikiem?,
Nie znam kolegi Grzegorza ale go pozdrawiam i życzę udanej wyprawy ;-) .
JuraS   27-06-2014, 17:48
#34
piotr73 napisał(a):A może to hardkor nad hardkory samotny jeździec który postanowił przestać być samotnikiem?,
Właśnie ,dlatego powinien wiedzieć ,że może się nudzić :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
katka   27-06-2014, 18:05
#35
A ja tam w tym wątku widzę bardzo miłe powitanie nowego kolegi, troskę o niego, trochę żartu z samych siebie (po przecież nie od dziś wiadomo, że kobiety to słaba płeć :-P ) i dobry humor przed wspólnym wyjazdem. Ze swojej strony życzę koledze Piotrowi ,więcej dystansu do słowa pisanego na jakimkolwiek forum :roll: i ujrzenia szklanki w połowie pełnej :mrgreen:
Sorki za OT. Taka sytuacja :lol:
piotr73   27-06-2014, 21:10
#36
JuraS napisał(a):
piotr73 napisał(a):A może to hardkor nad hardkory samotny jeździec który postanowił przestać być samotnikiem?,
Właśnie ,dlatego powinien wiedzieć ,że może się nudzić :mrgreen: .
A to to tak słuszna uwaga :!: 8-)
Meritok   27-06-2014, 21:19
#37
Grzesiu makaronik w sobotę pierogi w niedzielę i jedziemy. Nie ma słabszych czy mocniejszych ważne żeby wszyscy byli zadowoleni z jazdy i miłego towarzystwa.
PGRZEGORZ   27-06-2014, 22:40
#38
Ciesze się ze moje pojawienie wywołało taką dyskusję' teraz nie wim do kogo równać' czy do tych najlepszych czy do przemiłych pań co to twierdzą że niby słaba płeć, ale zawsze najsilniejsza.
A i witam sąsiadkę' miło będzie poznać.
PGRZEGORZ   27-06-2014, 22:43
#39
Meritok napisał(a):Nie ma słabszych czy mocniejszych ważne żeby wszyscy byli zadowoleni z jazdy i miłego towarzystwa.

I to są święte słowa, Smile
JuraS   27-06-2014, 22:50
#40
PGRZEGORZ napisał(a):teraz nie wim do kogo równać' czy do tych najlepszych czy do przemiłych pań co to twierdzą że niby słaba płeć, ale zawsze najsilniejsza.
I tu masz rację Grzegorzu :-> .Nasze dziewczyny są bardzo mocne,ale i tak będą musiały poczekać na najbliższym skrzyżowaniu :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (9):    1 2 3 4 5 6 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.