17-09-2009, 00:06
Dokładnej trasy nie pamiętam, ale leciało to jakoś tak
Lublin - Prawiedniki - Mętów - Bychawa - Prawiedniki - Lublin (przez Zemborzyce nad zalew).
Lublin - Prawiedniki - Mętów - Bychawa - Prawiedniki - Lublin (przez Zemborzyce nad zalew).
Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.