Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.06.2014, godz. 16.0 0, LKJ - powitanie kolegów 24h
#21
mariobiker napisał(a):
JuraS napisał(a):ak uda mi się kupić jabłka odpowiednie na szarlotkę,co w czerwcu może nie być proste :-> .Pani JuraS-owa łaskawie się zgodziła upiec,może coś z tego będzie ;-)
mam nadzieję, że i dla nas coś zostanie :->

Pewnie będzie to zależało, o której przyjedziecie :-), ja jeszcze nie wiem na 100 czy pojadę, ale chyba szykuje się niezły peleton, więc będziecie musieli pocisnąć, nie ma lipy.
Odpowiedz
#22
Doomy napisał(a):ja jeszcze nie wiem na 100 czy pojadę, ale chyba szykuje się niezły peleton,
Wybierasz się z nami obejrzeć "zabawki III Rzeszy" :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
mariobiker napisał(a):
Doomy napisał(a):ja jeszcze nie wiem na 100 czy pojadę, ale chyba szykuje się niezły peleton,
Wybierasz się z nami obejrzeć "zabawki III Rzeszy" :?:

Nie, nie za słabym jeszcze na takie fantazje :mrgreen:, raczej miałem na myśli swój udział w peletonie powitalnym :oops: . Na razie samo myślenie o ponad 8h na siodełku sprawia, że zaczyna mnie boleć tylna część ciała hehe.
Odpowiedz
#24
Doomy napisał(a):raczej miałem na myśli swój udział w peletonie powitalnym
Będzie nam bardzo miło :-D
Doomy napisał(a):Na razie samo myślenie o ponad 8h na siodełku sprawia, że zaczyna mnie boleć tylna część ciała
Po 10 godzinach przestaje boleć ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
mariobiker napisał(a):mam nadzieję, że i dla nas coś zostanie
Może uda się trochę ocalić. :-D
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#26
Panowie, proszę ... Ten temat dotyczy powitania kolegów z jazdy 24 h z dn. 21-22.06, a nie szarlotki i powitania innej grupy z innej trasy. Także tego, dziękuję.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#27
Rado napisał(a):Panowie, proszę ... Ten temat dotyczy powitania kolegów z jazdy 24 h z dn. 21-22.06, a nie szarlotki i powitania innej grupy z innej trasy.
To chyba wpływ tej nie rowerowej pogody ;-), że wszystko się nam pomieszało :oops: Także tego, przepraszamy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Rado napisał(a):Panowie, proszę ... Ten temat dotyczy powitania kolegów z jazdy 24 h z dn. 21-22.06, a nie szarlotki i powitania innej grupy z innej trasy. Także tego, dziękuję.
Radku, trzeba będzie w końcu dla pewnej grupy ;-) wydzielić specjalny kącik na forum i niech tam nawijają do bólu :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości