Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.06.2014, godz. 16.0 0, LKJ - powitanie kolegów 24h
#1
W zasadzie grupy odprowadzające i powitalne stały się już praktycznie tradycją, więc przy takiej ustawce chyba nie może być inaczej :-)
Krótko mówiąc - wybieram się na powitanie kolegów wracających z ustawki 24-godzinnej. Start spod LKJ, ścieżką do Turystycznej, potem wbijam się na międzystanówkę do Łęcznej. Według moich precyzyjnych obliczeń spotkanie powinno nastąpić gdzieś między Lublinem a Łuszczowem :-) Powrót tą samą trasą.

Jeśli chodzi o pogodę to powstrzymać mnie może ulewa, tornado, trzęsienie ziemi i inne tego typu zjawiska :-) W przypadku drobnych przelotnych opadów mam zamiar się wybrać. Jeśli będzie padało podczas startu, to początkowo będę czekał na ścieżce pod mostem na Krochmalnej, a pod LKJ podjadę punkt 16.30. W przypadku wystąpienia innych nieprzewidzianych okoliczności będziemy się kontaktować telefonicznie i na bieżąco decydować co i jak.

Tyle w temacie. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć, to zapraszam :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
damian.s napisał(a):Krótko mówiąc - wybieram się na powitanie kolegów wracających z ustawki 24-godzinnej.
Będzie nam bardzo miło :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Ooo, to pewnie będę ... ale zaraz, zaraz. Chyba jednak "zapisałem się" na te 24 h Confusedhock: W sumie na jedno wychodzi - będę :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Rado napisał(a):Ooo, to pewnie będę ... ale zaraz, zaraz. Chyba jednak "zapisałem się" na te 24 h W sumie na jedno wychodzi - będę
Dobrze Radku,że w porę się zorientowałeś :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
Rado napisał(a):.. ale zaraz, zaraz. Chyba jednak "zapisałem się" na te 24 h
Dobrze, że sobie przypomniałeś ;-) Nie będziemy musieli dzwonić z pytaniem - Radku, gdzie jesteś ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Drobna zmiana - ponieważ zmienił się kierunek jazdy grupy 24h, to z LKJ przebijemy się na Czechów - ścieżką lub ulicami, w zależności od tego jaka będzie wola grupy, a dalej już asfaltem w kierunku grupy 24h.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
Damian jadę z Tobą tylko się zastanawiam czy nie wyjechać wcześniej?
Odpowiedz
#8
Jak nie będzie jakiejś strasznej zlewy to wytargam się na przywitanie ze Sławinka, pytanie tylko czy koledzy zachowają pierwotną trasę.
Jeżeli pojada przez Starościn to mam dużo bliżej i przez miasto nie muszę się telepać.
Odpowiedz
#9
Katka, też się zastanawiałem na wcześniejszą godziną, ale jestem jeszcze poza Lublinem i najpierw muszę do niego dotrzeć :-) Ale tak myślę że na godzinę 16 powinienem się wyrobić, najwyżej zaczekacie na mnie z 5 minut :-) TAKŻE UWAGA: ZMIANA GODZINY WYJAZDU NA 16.00!
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
damian.s napisał(a):Ale tak myślę że na godzinę 16
Jak jeden umysł ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości