Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - edycja 2014, 21 czerwca 2014
#31
Trochę to niepoważne. Z tego co wiem, na maraton wybierały się osoby nie tylko z Lublina. Sportowcy jakoś tam sobie układają plany startowe, a tutaj nagle ciach: maraton odwołany. Powód: na 10 dni przed startem jest tylko ok 60 osób. Nie spotkałam się z czymś takim. Odwoływali z powodu powodzi, burz niszczących trasy.. Poza tym, większość ludzi zapisuje się na maraton w ostatnim tygodniu lub nawet w dniu startu. Sama mając wyścig w niedzielę zgłoszenie i przelewy robię we wtorek lub środę, więc nie rozumiem takiej argumentacji odwołania maratonu. Pozdrawiam i powodzenia w sierpniu Smile
#32
Pat napisał(a):Odwoływali z powodu powodzi
Etam, Zamana nawet w związku z powodzią nie odwołuje Big Grin

[Obrazek: zdjecie,600,197349,20110711,mokra-sekcja...odloze.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#33
KermitOZ napisał(a):Etam, Zamana nawet w związku z powodzią nie odwołuje Big Grin
100% MTB
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
#34
Organizator wlasnie wysłał mejla z informacja o odwołaniu maratonu i nawet tego nie zrobił jak należy. Wlasnie mi wpadła na skrzynkę pokaźna baza adresów mejlowych.. Niestety, nie tylko do mnie to przyszło.
Brak słów. Fuszerka przez duze FU.
#35
KermitOZ napisał(a):
Pat napisał(a):Odwoływali z powodu powodzi
Etam, Zamana nawet w związku z powodzią nie odwołuje Big Grin
i tak byc powinno zadne tam lelum polelum po asfalcie i bitym szutrze tylko prawdziwe mtb
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
#36
oo i nawet ja się załapałem na fotce


szkoda, że czerwiec odpada, pościgałbym się :/
#37
Podobno wygrał gość na rowerze wodnym :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


#38
Jaki maraton taka organizacja Undecided Ale jak ktoś jest zawiedziony, to w tym terminie można wystartować w Maratonach Kresowych w Drohiczynie ;-)
#39
Na prośbę autora zamykam temat
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości