Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maraton Kresowy Siennica Różana-Kraśniczyn
#1
Jak coś to w tym roku maraton startuje z Siennicy ale trasa w 95% ta sama co rok temu.
Kto był ten wie że trasa jest wymagająca kto nie był niech zapyta ubiegłorocznych uczestników.

Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie:

http://maratonykresowe.pl/


06.07.2014 Maraton Kresowy w Chełmie.

Pzdr
Odpowiedz
#2
Dodaję mapkę:

[Obrazek: e02386e348c4ff47cf6f15695e32cfc.jpg] Uploaded with fotem.pl
Odpowiedz
#3
Fotki z trasy:

https://plus.google.com/photos/10881232 ... 7999701825

Proponuję oliwę "najgęściejszą" na najbardziej mokre warunki błotno-wodne.(zabrać na trasę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Opony z "największym" zarysem bieżnika(nawet zimowa z kolcami tu by się zdała)

Ogólnie będę jako zamykający maraton.
Więc będę miał olej, skuwacz, jakieś kluczę pompkę i inne akcesoria. Także jak coś to "Proszę Czekać" Big Grin
Odpowiedz
#4
gello1 napisał(a):Proponuję oliwę "najgęściejszą" na najbardziej mokre warunki błotno-wodne.
Squirt Lube da radę? Tongue

Gellu, a teraz na serio: to są zdjęcia z trasy czy jakieś jaja sobie robisz? Aż taki sajgon? Średnią ochotę mam na kąpiele błotne, a mój sprzęt ledwo zipie, więc pytam: wtf?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Jadę na Rohloffie :-)
I rowerkiem technicznym.
To są zdjęcia z wtorku a od wczoraj święci słońce więc przeschnie, co nieco.
Stosunek błota do całości trasy to 3km/60km
Grzesiu nie wymiękaj to będzie maraton na myślenie, u nas się nie jedzie na Maxa tylko z oliwą w głowie i na łańcuchu :-)
Odpowiedz
#6
gello1 napisał(a):Grzesiu nie wymiękaj to będzie maraton na myślenie
Ee, jak tak to nie dla mnie Wink
A tak na serio to bez nogi nic nie wymyślę, ostatnie 2 tygodnie prawie nie trenowałem, bo i nie było za bardzo jak. Mając w perspektywie niedzielny start jednak odpuszczę Kraśniczyn i przyjadę do Chełma to może szanse się trochę wyrównają Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Grzesiu właśnie wróciłem z trasy wszystko przeschło. Wpadaj bo będziesz żałował jest super.
Nie cykaj Chełm przy tym to niziny Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości