Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scott Scale Elite 29er - coś cyka
#1
Zauważyłem, że tylko na największym blacie z przodu coś cyka, ale nie zawsze - słychać w rejonie supportu, może ktoś już się spotkał z takim objawem.
Odpowiedz
#2
Tylko na blacie ? może trze ci łańcuch o wózek przerzutki...mało prawdopodobne , że to wina suportu ..testuj, obserwuj w jakich okolicznościach to występuje, trudno coś więcej powiedzieć w tym momencie
Odpowiedz
#3
Umyj napęd dokładnie benzynką zrób szejka
Napisz jaki masz suport ?
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#4
często cykanie w okolicy korby powoduje naklejka na przedniej przerzutce, która służy przy montażu przerzutki do dopasowania wysokości. Zobacz czy masz taką, jak tak to ją wywal. Jak nie, to tak ja wyżej, wyczyść łańcuch, korbę i sprawdź, czy jest dobrze wyregulowana przerzutka. Sprawdź luzy na pedałach, bo jak piszesz, że na blacie, to pod większym obciążeniem może się już coś z pedałami dziać.
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#5
Może pedały były na sucho wkręcone;-) ? zresztą trzeba się mocno wsłuchać bo trzaski i pęknięcia niosą się po ramie. Równie dobrze może być to siodło lub rura podsiodłowa.
Odpowiedz
#6
Autor pytania od 29-go się nie logował ... chyba go nasze wypowiedzi mało interesują , albo problem znikł
Odpowiedz
#7
Judaas napisał(a):trzaski i pęknięcia niosą się po ramie. Równie dobrze może być to siodło lub rura podsiodłowa.

O to to, tak miałem z moim nowym rowerkiem poluzowała się górna śruba mostka na widelcu i tak pykało sobie dopóki nie sprawdziłem dokręcenia wszystkich śrubek, ale na oko czy słuch nie dało rady zlokalizować gdzie jest przyczyna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości