Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.07.2014, g. 9:25, PKP - Zamość lajtowo
#31
JuraS napisał(a):Ja proponuję szynobus do Zamościa,dziewczyny co Wy na to :?:
Każda opcja jest super jak towarzystwo pasuje :mrgreen:
Odpowiedz
#32
Dzwoniłam na info na PKP i miły pan poinformował mnie,że w szynobusie są tylko 4 miejsca rowerowe Confusedhock: . Dlatego ja również dostosuję się do każdej opcji :-)
Smile)))
Odpowiedz
#33
marza napisał(a):Dzwoniłam na info na PKP i miły pan poinformował mnie,że w szynobusie są tylko 4 miejsca rowerowe
Miły pan wprowadził Cię w błąd. W szynobusie jest 4 lub 6 wieszaków na rowery a upchać można dużo więcej :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#34
katka napisał(a):Każda opcja jest super jak towarzystwo pasuje
marza napisał(a):ja również dostosuję się do każdej opcji
mariobiker napisał(a):W szynobusie jest 4 lub 6 wieszaków na rowery a upchać można dużo więcej
Dziewczyny zdecydowane na wszystko,Elizka również,na konkurs "miss mokrego podkoszulka"też :-> .Ja załatwiłem sobie wolne w poniedziałek ;-) .Decyzja należy do kierownika :-D .
Miejsce szóste zaklepuje Marcin vel.Mani_73,miejsce siódme kolega nazwijmy Go" X" :-) .Ich udział jeszcze pod znakiem zapytania :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#35
O wyjazd w mój rewir , więc stawiennictwo obowiązkowe :-)
Jadę. A obok zoo warto o starówkę zahaczyć :-D
Odpowiedz
#36
mariobiker napisał(a):
marza napisał(a):Dzwoniłam na info na PKP i miły pan poinformował mnie,że w szynobusie są tylko 4 miejsca rowerowe
Miły pan wprowadził Cię w błąd. W szynobusie jest 4 lub 6 wieszaków na rowery a upchać można dużo więcej :-)
Rzeczywiście pan nie bardzo był zorientowany. Do Zamościa nie zdarzyło się, żeby jechał z 4 miejscami. Zwykle jest 6, ale przy wiekszej ilości zalecam nie wieszanie na hakach tylko upakowywanie jeden obok drugiego. Tak zresztą miły konduktor zalecał nam w poniedziałek mówiąc: "Panie ja już 50 rowerów wiozłem" Ważne żebyście przyatakowali przed innymi :-P
W poniedziałek jechałem z 10 rowerami.[Obrazek: CIMG2638.JPG]

I nie próbujcie nawet parę metrów po peronie przejechać rowerem bo jak traficie na pewnych sokistów to mandacik 50 zł.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
No to ostatecznie jak jedziecie?
Odpowiedz
#38
JuraS napisał(a):Miejsce szóste zaklepuje Marcin vel.Mani_73,miejsce siódme kolega nazwijmy Go" X" :-) .Ich udział jeszcze pod znakiem zapytania :-> .
Ja stanowczo i zdecydowanie protestuje wobec takich praktyk, co to za zaklepywanie?, nie ma takiego klepania, gdzie jest Jurek S Idea

To tak jak bys Jurexzq stal w kolejce do ortopedy i nagle przyszlaby cala druzyna pilkarska, a pani przed Toba w kolejce rzeklaby "Ci panowie maja zaklepane miejsca zaraz po mnie" Co bys czul w zaistnialej, takiej, a nie innej - sytuacji. Hellou.
Prosze mnie wpisac na liste, pod numer 6.
Dziekuje.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#39
Bart napisał(a):stanowczo i zdecydowanie protestuje wobec takich praktyk, co to za zaklepywanie?,
Bart napisał(a):Prosze mnie wpisac na liste, pod numer 6.
Kolego sympatyczny Bartq są to stare i uświęcone praktyki jeszcze z czasów komuny o której jak mniemam masz mgliste pojęcie :-P .Ze względu jednak na bliskie sąsiedztwo wpisuję Cię na listę pod nr.6 ;-) .Informuję jednocześnie ,że w konkursie na "miss mokrego podkoszulka "może wziąć udział jedynie pierwsze pięć osób z listy i jest to impreza zamknięta dla innych uczestników,chyba,że Przewodnicząca Jury zdecyduje inaczej :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#40
Bart napisał(a):
JuraS napisał(a):Miejsce szóste zaklepuje Marcin vel.Mani_73,miejsce siódme kolega nazwijmy Go" X" :-) .Ich udział jeszcze pod znakiem zapytania :-> .
Ja stanowczo i zdecydowanie protestuje wobec takich praktyk, co to za zaklepywanie?, nie ma takiego klepania, gdzie jest Jurek S Idea

(...).
Bartq drogi nadszedł czas olewania ;-) wszelkich dobrych praktyk, szerzy się kumoterstwo i poplecznictwo. :-P
JuraS napisał(a):(...) Informuję jednocześnie ,że w konkursie na "miss mokrego podkoszulka "może wziąć udział jedynie pierwsze pięć osób z listy i jest to impreza zamknięta dla innych uczestników,chyba,że Przewodnicząca Jury zdecyduje inaczej :mrgreen: .
Jak mawia klasyk: "Takie czasy" 8-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości