Strony (9): 1 2 3 4 5 ... 9   
Mariobiker   01-07-2014, 23:53
#1
Tym razem będzie spokojnie i blisko ;-) Wyjazd do Zamościa w lajtowym tempie. Traska troszkę garbata coby nie było za różowo :-P Dotarły do mnie informacje (z pewnego źródła :mrgreen: ), że kilka osób ma ochotę na półtorej setki więc proszę bardzo Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=scryehgckrtozyjk

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Eliza   02-07-2014, 00:05
#2
Papużki też mają ochotę :-D Stawią się pełne energii i z dobrym humorem jak zawsze, lecz pełne obaw czy dadzą radę :-)
Mariobiker   02-07-2014, 00:11
#3
Eliza napisał(a):Papużki też mają ochotę :-D Stawią się pełne energii i z dobrym humorem jak zawsze, lecz pełne obaw czy dadzą radę :-)
Udał Ci się żarcik ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   02-07-2014, 00:13
#4
Eliza napisał(a):Papużki też mają ochotę Stawią się pełne energii i z dobrym humorem jak zawsze, lecz pełne obaw czy dadzą radę
Jak zawsze dadzą radę :-D .A ja dawno żadnej małpy nie widziałem :mrgreen: .Mam na myśli ZOO ,oczywiście :lol: .

Pozdrawiam,
Jurek
Eliza   02-07-2014, 00:15
#5
JuraS napisał(a):.A ja dawno żadnej małpy nie widziałem .Mam na myśli ZOO ,oczywiście .
Oczywiście ;-)
Mariobiker   02-07-2014, 00:20
#6
JuraS napisał(a):A ja dawno żadnej małpy nie widziałem :mrgreen: .Mam na myśli ZOO ,oczywiście :lol: .
To ja popilnuję rowerów, ponieważ w pracy mam teraz niezłe zoo ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
katka   02-07-2014, 08:09
#7
O tak oooo? Beze mnie? Nie ma takiej opcji :lol:
Kopyto już nie boli, ale wybiorę się w czwartek lub piątek na próbę i jak będzie wszystko ok to jadę z Wami i o tak o będzie :mrgreen: a co?
damian.s   02-07-2014, 08:34
#8
Podoba mi się trasa, parę nowych gmin by wpadło, ale tak się składa, że weekend mam już raczej zaplanowany więc do Zamościa pojadę innym razem.

Aha, jak już będziecie w ZOO, to pamiętajcie że te tabliczki "Nie dokarmiać zwierząt" nie stoją tam przypadkiem - jak nie wierzycie, to zapytajcie Radzika :-P on coś wie na ten temat :mrgreen: No i nie drażnijcie małp - małpa to też człowiek :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   02-07-2014, 10:35
#9
mariobiker napisał(a):kilka osób ma ochotę na półtorej setki więc proszę bardzo http://www.gpsies.com/map...cryehgckrtozyjk
Powrót PKP (szynobus) o godz. 19:47 lub o godz. 16:20 (jeśli damy czadu )
Jeśli ma być półtorej setki i małpy to w grę wchodzi tylko szynobus o 19:47 :-) .
katka napisał(a):Kopyto już nie boli, ale wybiorę się w czwartek lub piątek na próbę i jak będzie wszystko ok to jadę z Wami i o tak o będzie
To wspaniale Kasiu,że nóżka już nie boli ;-) .A w razie ,odpukać ,jakiejś dolegliwości, można skrócić trasę jadąc ze Szczebrzeszyna{Zwierzyńca} prosto do Zamościa.Byłoby to wtedy ze 110 km :-> .A i na małpy więcej czasu :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
katka   02-07-2014, 11:35
#10
JuraS napisał(a):można skrócić trasę jadąc ze Szczebrzeszyna{Zwierzyńca} prosto do Zamościa
Jureczq, z Wami tylko całość trasy wchodzi w grę :lol:
Ale też nie każcie mi na te małpy za długo patrzeć :-| trochę za dużo ich wokół mnie w życiu codziennym Undecided oczywiście w pracy :mrgreen:
Strony (9): 1 2 3 4 5 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.