Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzydniowe Roztocze
#1
Jak to mówią: młodzież przyszłością narodu tylko, że sama taką się nie stanie :-D Trzeba jej więc w tym pomóc oderwać ją od tych tabletów, komputerów, ifonów, telewizorów. :-P
W 10-cio osobowym składzie: 5 dorosłych 5 dzieciaków pojechaliśmy na Roztocze. Takiej rekreacji jeszcze nie miałem :-P . Pierwszy dzień 35km Zwierzyniec Krasnobród z postojem w Guciowie i zwiedzaniem okolic Krasnobrodu. Drugi dzień to już zacierka ;-) bo ze 65 km. Krasnobród-Zwirzyniec-Florianka-Górecko-Józefów-Krasnobród. Przeciągnąłem ich trochę po terenie. I trzeci dzień niby krótki, ale też dał im się we znaki bo przejazd do Zamościa trasą podobną jak zaznaczył Mario, z tym że wjazd do Zamościa przez Pniówek. Ale byli tacy co nie schodzili z rowerów na podjazdach. No i oczywiście zwiedzanie Zamościa. Ja oczywiście nie mogłem sobie odmówić powrotu na kołach więc pojechałem przez Nielisz, Żółkiewkę, Krzczonów. Miał być wiatr pd-zach, ale był zach. skręcający na północy Undecided
Narzekamy na DDR w Lublinie, w Zamościu to jest dopiero masakra. Confusedhock: Bezpieczniej czułem się z dzieciakami na ulicy gdzie ich nie było niż na tych pseudo DDR. :-(
I trochę zdjęć.
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 3661348673
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości