Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.07.2014 Masa Krytyczna łącząca Świdnik - Lublin
#11
Przyjadę :]
Odpowiedz
#12
Niestety, do 21:00 kwitnę w pracy :-(
Odpowiedz
#13
Będe, oby nie padła w razie czego to przypłynę wpław Smile
Odpowiedz
#14
Może i ja dam radę, zobaczę kto tam jeszcze u u mnie rowerem jeździ ;-)
Odpowiedz
#15
Ale się ekipa zbiera Big Grin Jeszcze gdyby było ciepełko i słoneczko, to byśmy pewnie dzis rekordy liczebności na masie bili Smile
zabieram swoją marzene ze sobą i może jeszcze jakiegoś kumpla, bedziemy sztuczny tłok robić
Odpowiedz
#16
Ja w sumie kończę pracę o 18, ale poczekam na Was na Mełgiewskiej. Smile
Odpowiedz
#17
słońca może nie będzie, ale według prognoz nie powinno też padać. więc pogoda wydaje się wręcz idealna.

im nas więcej, tym lepiej. dlatego zapraszajcie rodziny, znajomych, udostępniajcie informację na FB na swoich wall'ach, nawet jeśli nie chcecie wygrać nagrody, którą dajemy w konkursie. niech się jak najwięcej ludzi dowie o dzisiejszej Masie.

warto dodać, że będziemy jechać m.in. al. Solidarności i to w godzinach, w których tam jest naprawdę duży ruch. to może być fajne doświadczenie. z samej czystej ciekawości warto wziąć udział w takim wydarzeniu Wink
Odpowiedz
#18
MindEx napisał(a):słońca może nie będzie, ale według prognoz nie powinno też padać
Jeśli nie będzie padać to i ja się przyturlam ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Policja obiecała że nam przyblokuje chwilę wcześniej trasę WZ żebysmy w korku nie stali koło zamku Smile
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#20
Aleksander W napisał(a):Policja obiecała że nam przyblokuje chwilę wcześniej trasę WZ
Widzę tu zmiany na lepsze :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości