Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05.07.2014, 12:00, Stary Most na Kalinie (ZMIANA TRASY)
#1
Witam i skromnie zapodaję swoją ustawkę. Konkurencja silna, ale na 7:00 nie wstanę :-) Trasa taka: Świdnik-Rybczewice-Piaski

Spotkalibyśmy się o 12:00 na Starym Moście na Kalinie.

Może ktoś ze Świdnika znajdzie się chętny lub dalej dołączyłby się po drodze?

Trzymam kciuki, że nie pojadę sam

---ZMIANA TRASY---
Ustawka aktualna, z tym że polecielibyśmy przez Świdnik na Łęczną, Łuszczów czy jeszcze coś ciekawszego.
Odpowiedz
#2
Piiotr napisał(a):Może ktoś ze Świdnika znajdzie się chętny lub dalej dołączyłby się po drodze?

Ja walczę z przeziębieniem i niestety nie dam rady :-(
Odpowiedz
#3
Ciekawa trasa. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak mocne są tam tereny? Chodzi mi o odcinek Borkowszczyzna - Policzyzna.
Przymierzałem się na jakąś południówkę, ale raczej szosową. :-?
Ups, zacząłem pisać to i skończę. :-P Właśnie przypomniałem sobie, że jutro mamy spotkanie przed pielgrzymkowe tak, że jestem uziemiony :-|
Ale ten odcinek mam w planie więc kiedyś go przejadę :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Iron79 napisał(a):Ja walczę z przeziębieniem i niestety nie dam rady :-(
Dzięki za odpowiedź, zdrowia życzę!

Jurek S napisał(a):Ciekawa trasa. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak mocne są tam tereny? Chodzi mi o odcinek Borkowszczyzna - Policzyzna.
Dziękuję za uwagę Panie Jurku. Dlatego chciałbym go sprawdzić, bo jeszcze się tam nie zapuszczałem :-)
Odpowiedz
#5
Piotrze, a może miałbyś czas na tygodniu? Np we wtorek o godz. 15.00? Mnie interesuje szczególnie ten odcinek terenowy, a ponieważ byłoby mniej czasu to skrócilibyśmy trasę i z Policzyzny przez Stryjno Wyganowice do Piask.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Wstępnie mi odpowiada. A zatem odkładamy tę traskę na wtorek :-)
Odpowiedz
#7
Piiotr napisał(a):Wstępnie mi odpowiada. A zatem odkładamy tę traskę na wtorek :-)
To bardzo się cieszę. :-D Rozumiem, że dzisiaj jedziesz o 12 ze zmianą, którą zaznaczyłeś, a na wtorek zapodasz nową ustawkę :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Dzisiaj jadę ze zmianą, a na wtorek to może Pan by wyrysował i zapodał ustawkę? Sądzę, że byłoby to bardziej efektywne :-)
Odpowiedz
#9
I jak Piotrze? Jaką trasę zrobiłeś?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
A taką kombinację po drożach i bezdrożach: KLIK. Czasem trafiłem na jakąś łąkę, czasem szlak, te północne są warte przejechania. Zdjęć sobie nie robiłem ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości