Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-07-2014 g17 troche szosy troche szutru
#1
Witam no i wydłużamy poprzednią trasę
Tutaj propozycja
63km lajtowo średnia 18km/h (przynajmniej takie plany)
Start jak zawsze most na Bystrzycy w Prawiednikach

I od razu zapowiada że jeśli będzie deszczowo lub zimno ogólnie warunki nie sprzyjające jeździe rekreacyjnej Ustawka się nie odbędzie (a przynajmniej mnie nie będzie) a to dlatego że drugi tydzień staram się wyleczyć z przeziębienia.

Pozdrawiam Makary
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#2
A może tym razem dam radę się załapać :-D
Odpowiedz
#3
bartekowy napisał(a):A może tym razem dam radę się załapać
Zapraszam
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#4
mam imprezę dziecięcą ale do 17:00 raczej będę wolny
wstępnie się piszę Smile
kontakt: 504 000 260
blog: http://bumw.pl
Odpowiedz
#5
mirqxx widzę że spodobała Ci się trasa na południe Smile
Oczywiście zapraszam
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#6
Bardzo mi przykro ale dziś będę musiał zrezygnować z ustawki ze względu na pogodę, niestety ni mogę sobie pozwolić na przemoczenie bo już dwa tygodnie staram się wyleczyć.
Oczywiście zainteresowanym polecam tą trasę no może z pominieciem wąwozu w Pawłowie aczkolwiek jak ktoś lubi ekstremalną jazdę to czemu nie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższej ustawce
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#7
makary napisał(a):Bardzo mi przykro ale dziś będę musiał zrezygnować z ustawki ze względu na pogodę, niestety ni mogę sobie pozwolić na przemoczenie bo już dwa tygodnie staram się wyleczyć.
Oczywiście zainteresowanym polecam tą trasę no może z pominieciem wąwozu w Pawłowie aczkolwiek jak ktoś lubi ekstremalną jazdę to czemu nie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na najbliższej ustawce
Wymiękłeś :-P Nam dzisiaj nie straszna była pogoda. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Ehhh
Cytat:Wymiękłeś :-P Nam dzisiaj nie straszna była pogoda. :-D
tak mnie brać pod włos Smile
Zdrowie ważniejsze
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#9
Tp kiedy planujesz nastepny raz? :mrgreen:
Odpowiedz
#10
no właśnie kiedy
ten weekend mam zajęty ale może czwartek ? jeszcze to przemysle i naskrobie jakąś trasę na kakretną datę Tongue
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości