Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandomierz na lekko.13.07.2014.Kraśnicka/Jana PawlaII g.8,00
#1
Jak w temacie,jest plan na przeprawę promową w Zawichoście i Góry Pieprzowe.Powrót ze Stalowej Woli szynobusem g.16.50.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Po tygodniu deszczów chcecie gruntowymi drogami jechać
Odpowiedz
#3
Trasa do Sandomierza i Stalowej Woli mniej więcej taka: http://ridewithgps.com/routes/5281066 Nawierzchnia - na zdecydowanej większości asfalt, krótkie odcinki dróg gruntowych. Aha - w odwodzie jest jeszcze szynobus o 19.07, ale leci z Rzeszowa i może być różnie z miejscami, dlatego nastawiamy się na ten o 16.50.

Edit: Piotrze - akurat te odcinki dróg gruntowych o których myślę (może ze 2-3km w okolicy Borzechowa) są takie, że nie powinno być problemu z przejazdem nawet po deszczu, a jak się trafi jakaś kałuża, to też jakoś się przejedzie. Nie wiem jak w Górach Pieprzowych, ale nie po to jadę kilkadziesiąt kilometrów, żeby potem ominąć podobno jeden z najciekawszych odcinków, więc nawet jak będzie błoto, to też damy radę.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#4
Rozumiem, na pewno Was kawałek odprowadzę :mrgreen: ile dam radę.
Odpowiedz
#5
Doomy napisał(a):Po tygodniu deszczów chcecie gruntowymi drogami jechać
Piotrze ,spokojnie ;-) .Po pierwsze krótkie odcinki,po drugie ,tydzień to był upałów,ledwie dziś i jutro coś tam kapie.Po trzecie modyfikacja trasy to nasza specjalność :-> .
damian.s napisał/a:
Nie wiem jak w Górach Pieprzowych
Do Gór Pieprzowych jest asfalt, a potem krótka ścieżka dydaktyczna,długości kilkuset metrów.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Jak faktycznie chcecie jechać w góry pieprzowe, to tu macie mapkę z wyprawy rowerowej tylko w odwrotnym kierunku z czerwca 2014 i krótki opis jak jechać.

Góry pieprzowe
Odpowiedz
#7
:mrgreen:
Odpowiedz
#8
Kusząca propozycja
Odpowiedz
#9
Pewnie się gdzieś spotkamy na trasie ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Dzięki za mapkę Piotrze ;-) .Gwoli wyjaśnienia,mamy zamiar przyjechać szosą w Góry Pieprzowe,przejść kilkaset metrów ścieżką ,kontemplować widoki ,zrobić zdjęcia :-> .Z uwagi na brak czasu nie zamierzamy jechać wałem wiślanym tylko wrócić do szosy :-D .W Sandomierzu jest też dużo do zobaczenia ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości