Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.07.2014, godz. 18.00, Łukoil JPII
#1
Coś tam po południu niby straszą jakimiś opadami, ale w sumie straszą też globalnym ociepleniem, obcymi cywilizacjami, dronami, Buką i nie wiem czym tam jeszcze, więc olewam to tak jak ten deszcz :-)
Krótko mówiąc - jeśli nie będzie padać, to wybieram się na jakieś popołudniowe kręcenie. Około 30-35km, asfalt plus trochę dróg gruntowych, błoto - no jakieś śladowe ilości mogą się trafić, ale nie obiecuję. Wyjazd z Lublina przez Węglinek, powrót od strony Starego Gaju. Tempo, hmm, jak ktoś ma ochotę się trzepać, niech się trzepie, jak ktoś chce się zatrzeć, niech się zaciera, ja w każdym bądź razie jadę na rekreacyjne kółeczko bez wnikania w osobiste preferencje ewentualnych uczestników wycieczki :mrgreen:
Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to zapraszam.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
hola hola Damianie, dziś jest dzień długo oczekiwanej ustawki Kuby, a Ty już od 9 konkurencję robisz? bardzo brzydko.
Chyba że Kuba bawi się z nami w ciuciubabkę i te jego zapowiedzi to były tylko koszałki-opałki.
Odpowiedz
#3
damian.s napisał(a):nie wiem czym tam jeszcze
Zapomniałeś o czarnej wołdze ;-)

Edit.
Rozumiem, że ustawka z okazji 604. rocznicy bitwy pod Grunwaldem? :->
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
radzik napisał(a):hola hola Damianie, dziś jest dzień długo oczekiwanej ustawki Kuby, a Ty już od 9 konkurencję robisz? bardzo brzydko.
Jeśli Kuba chce zrobić dziś ustawkę, to ja nie widzę problemu, żeby się ze swoją usunąć, albo oddać prowadzenie i jechać grzecznie gdzieś na szarym końcu :-) Ale wydaje mi się, że wczoraj Kuba pytał się mnie na radyjku "czy może coś jutro (czyli dzisiaj)?", z kontekstu wywnioskowałem, że pyta czy zrobię jakąś ustawkę :-) No to zrobiłem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Przez Ciebie Damainq panowanie z krainy Das Auta wygrali mundial,
przez Ciebie Damianq, Kubus ma od 26min wymówkę żeby nie organizować ustawki...

JAK ŻYĆ :?: Idea :!:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
mraugorzata napisał(a):Rozumiem, że ustawka z okazji 604. rocznicy bitwy pod Grunwaldem? :->
Nie tylko. Również z okrągłej 545. rocznicy wojny o krowę :mrgreen:

Bart napisał(a):przez Ciebie Damianq, Kubus ma od 26min wymówkę żeby nie organizować ustawki...
Ja chętnie oddam Kubie prowadzenie - tylko niech dziś przyjedzie :mrgreen: A nie znowu wybierze się na całowanki i nie pochwali się zdjęciami :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#7
Bart napisał(a):Przez Ciebie Damainq panowie z krainy Das Auta wygrali mundial,
To prawda :-( ,na szczęście jednak ,w dogrywce przegrali pod Grunwaldem :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
Miałem oszczędzać siły przed Pielgrzymką, ale cóż ... może się nie zatrę :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
damian.s napisał(a):(...)
Ja chętnie oddam Kubie prowadzenie - tylko niech dziś przyjedzie :mrgreen: A nie znowu wybierze się na całowanki i nie pochwali się zdjęciami :mrgreen:
Pisze, że to z dzisiejszej ustawki :-P
[Obrazek: 10300495_607194302732103_5853054762504147137_n.jpg]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Bart napisał(a):Przez Ciebie Damainq panowanie z krainy Das Auta wygrali mundial
Nieprawda. Wygrali,. bo nie chcieli za szybko wracać do domu i do swoich żon :mrgreen:
Może zdążę, bo daleko ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości