Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[19.09-29.09] Maraton Rowerowy Dookoła Polski
#1
Witajcie

Po wielu perypetiach mój udział w Maratonie Rowerowym Dookoła Polski staje się faktem. O tym, że wyruszam ostatecznie dowiedziałem się w czwartek. Tutaj ogromne podziękowania dla Sylwii, dzięki której to całe przedsięwzięcie doszło do skutku. Dziękuję Smile Maraton wyrusza w sobotę, 19 września o godz. 12 z Przyl. Rozewie i kończy się w tym samym miejscu, 29 września, także w samo południe, jego trasa wiodła będzie wzdłuż granic Polski.

W MRDP bierze udział 9 osób z całej Polski. Mamy do pokonania 3130 km w 240 h. 7 osób startuje w kategorii extrem (wloką ze sobą sakwy itd), a ja i jeszcze jeden gościu startujemy w kategorii sport (każdy z nas ma auto techniczne, a w nim sprzęt).

O tej imprezie dowiedziałem się po przejechaniu maratonu 700/24 w 2008 od Michała Brodowskiego. Z czasem zacząłem rozważać start, aż w końcu okazało się, że na rozważaniu się nie skończy i jadę. Pierwsze dni moim kierowcą będzie Holden. W poniedziałek zmieni go Michał i razem będziemy przemierzać resztę trasy.

Nigdy nie brałem udziału w tak ekstremalnym przedsięwzięciu. Czas najwyższy na przygodę życia i sprawdzenie swoich sił na dystansie niewiele krótszym niż TdF, pokonywanym jednak nie w trzy tygodnie, a w 10 dni. Średnio dziennie będę musiał więc pokonywać ponad 310 km. Zakładając, że w górach będzie ciężej na płaskich etapach muszę trochę nadrobić, więc dystans będzie pewnie oscylował w okolicach 350-400km na dobę. Zupełne szaleństwo, ale mam nadzieję, że przy sprzyjających wiatrach uda mi się ukończyć tę imprezę, i nie zrobić sobie krzywdy Smile

Postaram się odzywać raz na jakiś czas i wrzucić coś na forum. Relacja będzie na stronie Maratonu: http://mrdp.pl Tam również będzie mapka, na którą będą nanoszone pozycje zawodników. Nie jadę tam się ścigać, jadę to przejechać. Liczę na Wasze wparcie, bo inaczej ciężko mi będzie ukończyć ten maraton. Postaram się godnie reprezentować Rowerowy Lublin. Do zobaczenia 30 września Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Będę z Grześkiem od poniedziałku, mam netooka z internetem, więc jeśli będziecie chcieli to napiszemy czasem jakąś relację, a może nawet fotki wstawimy Smile Jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o pomoc techniczną, mam nadzieję, że Grzesiek nie będzie narzekał. Składam tez od razu życzenia powodzenia Grześkowi i Holdenowi w pierwszych dniach extremalnej próby Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#3
Powodzenia !! Trzymam kciuki, jedzie ktoś na odprowadzenie :roll:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#4
Ja też życzę powodzenia, oby noga dobrze podawała Smile
Odpowiedz
#5
KermitOZ napisał(a):Zupełne szaleństwo

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cóż mogę powiedzieć? Powodzenia!

Michał relacja codzienna jest bezwzględnie konieczna :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#6
a ja oporocz tego co wyżej napisano, zycze wam dobrej pogody!
Odpowiedz
#7
Grzesiu, możesz liczyć na moje codzienne SZYYYYYBCIEJ :!: :!: :!: ;-)
Oczywiście będę trzymał kciuki. Tylko patrzeć jak będzie ci brakować wyzwań :mrgreen:
Tylko nie zmyl trasy, bo nie będzie czasu na poszukiwania ;-)
Swoją drogą - ładną pętelkę robicie :mrgreen:
Niech gnaty wytrzymają i wszystkie punkty podparcia ;-) i żebyś przynajmniej z raz wszedł w fazę głębokiego snu :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Grzesiek, czy są jakieś granice Twojej wytrzymałości ?
POWODZENIA !
Odpowiedz
#9
Rozmawiałam z Grześkiem - są już na miejscu w Jastrzębiej i pozdrawiają :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#10
To się nazywa wyzwanie i niezła wycieczka tylko, że czasu na zwiedzianie to chyba nie ma wogóle.
Aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałem, że mają robić 350-400 na dobę i tak dzień w dzień :-P masakra :-D
No nic tylko życzyć powodzenia, dobrej pogody i oby wyprawa się udała jak najlepiej :-)
Powodzenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości