Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26-27.07 Mazovia 24h Wieliszew
#1
Witam

Jak niektórzy wiedzą zamierzam zaatakować w tym roku Mazovię 24h. Żeby zwiększyć swoje szanse potrzebuję do ekipy 2 ogarnięte osoby, które będą w stanie podać bidon, banana, zmienić na szybko baterie w lampce, opierniczyć, że za wolno jadę, pyknąć fotkę itd.

Mazovia startuje w najbliższą sobotę o 12 i kończy się 24h później, zawodnicy pokonują 14km rundę w terenie. Planuję wyjazd w piątek po południu, nocleg na miejscu i powrót w niedzielę po południu.

Na miejscu postawimy swój namiot w miasteczku zawodów przy rundzie, żeby można było tam mieć bazę. Oczywiście podczas wyścigu zero snu z mojej strony, tylko non-stop jazda, z krótkimi przerwami na pobranie jedzenia, picia, lampek, ewentualną zmianę ubrań, okularów itd. Nie będzie lekko ani dla mnie, ani dla obsługi, ale przygoda gwarantowana. Zresztą nie jadę tam na wycieczkę, noga kręci w miarę dobrze i drugiego miejsca w kategorii raczej w ciemno bym nie wziął. Jak wyjdzie zobaczymy, ale bez porządnego teamu nic tam nie zdziałam. Jacyś chętni? Big Grin PW.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
hej,
żyjesz ?
graty pudła Wink
Odpowiedz
#3
Dzięki Smile

Żyję, ale co to za życie, wszystko mnie boli, a najbardziej siedzisko, przez najbliższe 2 tygodnie nie wsiadam na rower.

BTW: właśnie się zważyłem: 58 kg LOL.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Gratulacje!! ładny wynik. Warto było?
Odpowiedz
#5
Gratulacje Grzesiek :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Koksie nieźle Cię wycieniowało z wagi :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#7
Dobre gratuluje wyniku :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#8
Tyle kółek i w głowie Ci się nie zakręciło? :mrgreen:
I nie marudź (ból siedziska) bo dłuższe maratony w tym roku przed Tobą :-D
Gratuluję i tak trzymaj :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#9
Lżejszy kolarz to szybszy kolarz,także jakbyś jeszcze te 8 zrzucił to pobił byłbyś rekord.
Odpowiedz
#10
Blisko 500km w terenie Confusedhock:
Gratulacje. Czekam na relację, na blogu :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości