Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.07.2014, godz. 16.30, LKJ
#41
Ja bardzo przepraszam za ten wybryk na tym asfalciku, ale było lekko z górki, ładny asfalt, no i jak jechałam za Jurkiem to musiałam ciut hamować :oops: Natomiast na Raszyńskiej wszystko wróciło do normy ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#42
mraugorzata napisał(a):(...)jak jechałam za Jurkiem to musiałam ciut hamować :oops: (...)
Czytacie to co ja Confusedhock: Chyba sobie założę dział na babciowe ;-) ustawki.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#43
Jurek S napisał(a):
mraugorzata napisał(a):(...)jak jechałam za Jurkiem to musiałam ciut hamować :oops: (...)
Czytacie to co ja Confusedhock: Chyba sobie założę dział na babciowe ;-) ustawki.

O to to :mrgreen: :lol:
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#44
Bez przesady :-P nie znam żadnej babci, która jeździ 40 km/h czymś innym niż samochodem. No i Jurek na bank nie jechał na swoje 100% :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#45
Bardziej rekreacyjny wymiar ustawki :-D
https://www.youtube.com/watch?v=2Jf8YhG ... e=youtu.be
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości