Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Improwizowany wyjazd
#1
A może ma ktoś ochotę wybrać się na przejażdżkę dzisiaj koło godz. 14-15? Big Grin Najchętniej jakieś 40 kilometrów, ale musi być ktoś z dobrą orientacją w terenie Wink
Slow life
Odpowiedz
#2
Hej lecimy z arkiem na jakis las, ogólnie przede wszystkim teren. Pewnie wpadniemy na jakąś małą trase ęduro Smile stary gaj poskakać mały trening skila.
Startujemy jakos 15- 15.30 koło lukoila na JPII. Jeżeli chcesz dasz radę smigac z nami w terenie zapraszamy.
Odpowiedz
#3
paulina_kinga napisał(a):ale musi być ktoś z dobrą orientacją w terenie Wink

No to ja odpadam, nawet czasami w sadku u siebie się gubię (i nie pamiętam gdzie grabki położyłem, ehhh jak żyć?), poza tym od 14:00 TdF lektura obowiązkowa dziś jazda indywidualna na czas.

Edit:

No, ale, tak, że tego już mnie ktoś ubiegł z odpowiedzią miłego kręcenia z chłopakami :mrgreen: .
Odpowiedz
#4
Możecie mnie oświecić, dlaczego jeśli chce wysłać wiadomość prywatną, to ląduje ona w 'do wysłania'? ;/
Slow life
Odpowiedz
#5
tzn. że adresat jej jeszcze nie przeczytał, jak przeczyta to będzie wysłana.
Odpowiedz
#6
Ja się chętnie gdzieś przejadę po południu np. ok. 16 (może być później). Miejsce dowolne np. róg Związkowej i Spółdzielczości Pracy albo most na Kalinie Smile Ostatecznie Czuby też mogą być Wink Kierunek północny lub wschodni, np. okolice lotniska, tempo rekreacyjne Wink
Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Późne popołudnie mam zajęte, dlatego ruszam teraz, ale mam nadzieję, że niedługo uda się wybrać na rower w licznym gronie Smile Miłego weekendu!
Slow life
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości