Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3.08.2014, godz. 7.15, Dworzec Główny PKP
#21
W ramach odstresowania po pierwszym dniu w pracy po urlopie wgrałem zdjęcia i traki.

Szerszy opis zamieścił Damian, ja trochę klimatów próbowałem zawrzeć w opisach do zdjęć.

Zdjęcia

Ślady
Dzień 1
Dzień 2

Jurek S napisał(a):Ale jak Ty dałeś radę Damian w takim zacierowym towarzystwie? :-P
Jurek żadnego zacieru nie było. Młodzież bawiła się kulturalnie, a ja to Ty mnie znasz ;-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#22
ArtiArt napisał(a):Jurek żadnego zacieru nie było. Młodzież bawiła się kulturalnie,
Dokładnie tak było :-) Najlepiej określił to Bart - "Jesteśmy kulturalni i wiemy kiedy powiedzieć stop" :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#23
ArtiArt napisał(a):W ramach odstresowania po pierwszym dniu w pracy po urlopie wgrałem zdjęcia i traki.

Szerszy opis zamieścił Damian, ja trochę klimatów próbowałem zawrzeć w opisach do zdjęć.

Zdjęcia

(...)
Fajnie się ogląda zdjęcia z opisami.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
damian.s napisał(a):
ArtiArt napisał(a):Jurek żadnego zacieru nie było. Młodzież bawiła się kulturalnie,
Dokładnie tak było :-) Najlepiej określił to Bart - "Jesteśmy kulturalni i wiemy kiedy powiedzieć stop" :mrgreen:
Bardzo ładnie koledzy,zdjęcia fajne ,podobało mi się ;-) .Brak Szarika ,ale i Marusi brak :-> .O Lidce nie wspominając :lol: .
A Jurek S to jest okropnie podejrzliwy,przecież każde dziecko wie i Radzik wie,że Bart i Holden ,o Damianie nie wspominając potrafią się bawić doskonale bez alkoholu :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
JuraS napisał(a):(...)
A Jurek S to jest okropnie podejrzliwy,przecież każde dziecko wie i Radzik wie,że Bart i Holden ,o Damianie nie wspominając potrafią się bawić doskonale bez alkoholu :-> .
Jurq ja nic o alkoholu nie pisałem :-P . Chyba, że ktoś ma jakieś skojarzenia z zacierem? :oops:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Jurek S napisał(a):Jurq ja nic o alkoholu nie pisałem . Chyba, że ktoś ma jakieś skojarzenia z zacierem?
Oczywiście Jurq,w pierwszej chwili skojarzyło mi się z zacierem do zarzygu :-> ,ale poniższe wyjaśnienia Artura ,otworzyły mi oczy :mrgreen: .
ArtiArt napisał(a):Jurek żadnego zacieru nie było. Młodzież bawiła się kulturalnie, a ja to Ty mnie znasz
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#27
JuraS napisał(a):ale poniższe wyjaśnienia Artura ,otworzyły mi oczy :mrgreen: .
ArtiArt napisał/a:
Jurek żadnego zacieru nie było.
Skoro nie było, to ciekawi mnie historia tego zdjęcia Arrow https://onedrive.live.com/?cid=D96C2330 ... uEgS-t4JTY :lol:

P.S. Ctrl+C, Ctrl+V
Odpowiedz
#28
JuraS napisał(a):...Brak Szarika ,ale i Marusi brak :-> .O Lidce nie wspominając :lol:

My też w mocno żałowaliśmy, że nikt nas nie wzywał "Ja Grab Ja grab jak mnie słyszysz"

Ale jak żyć, jak wszystkie dziewczyny na forum albo z JurkiemS albo z JuraS'em. Już nawet padł pomysł aby zgłosić się na jakieś korepetycje. Ale to albo coś tkwi w imieniu albo w doświadczeniu Undecided
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#29
katka napisał(a):Skoro nie było, to ciekawi mnie historia tego zdjęcia Arrow

To temperatura :oops:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#30
ArtiArt napisał(a):Ale to albo coś tkwi w imieniu albo w doświadczeniu
Daj spokój Arturze ,każde dziecko wie,Radzik też wie i Ty też wiesz :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości