Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.08.2014, godz.9.30, LKJ, Wąwolnica inaczej
#61
Dziękuję za wspólne kręcenie , u mnie wyszedł dystans 115km , było ciepło , termometr w moim prędkościomierzu cały czas oscylował w granicach 34-38 st.C , wszyscy dobrze sobie radzili, dzisiaj po dłuższej przerwie wsiadłem na sztywniaka i powiem dla tych co zamierzają sobie kupić rower który ma być jedyny , kupujcie z amortyzatorem , oszczędza nadgarstki , pozdrawiam
Odpowiedz
#62
Dziękuje wszystkim za miło spędzony dzień w miłej atmosferze
Odpowiedz
#63
Dziękuję wszystkim za super wyjazd. Musiałem skrócić ale i tak wyszło mi ładne 77. Niedaleko Sadurek termometr pokazał 38 i pożałowałem, że spojrzałem ;-). Było super. Mam nadzieję, że uda mi częściej wpadać na ustawki. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#64
Wielkie dzięki za wspólny przejazd. Ustawka iście rekreacyjna, jestem w lekkim szoku, że udało się utrzymać takie tempo. :-P Było bardzo fajnie, pomimo moich obaw (piotr73, miałeś rację Smile), a na koniec niespodzianka, o której Iwona już wspominała. Świat jest jednak mały. :-D Pozdrowienia- i do następnego kręcenia!
Odpowiedz
#65
Pozdrawiam wszystkich uczestnikow sobotniego rajdu do Wawolnicy.Bylo super fajnie .
W milym towarzystwie i pod bezpiecznym okiem kierownika wszystko mozna ogarnac .
Do nastepnego spotkania ;-)
Odpowiedz
#66
dzidziag1 napisał(a):Pozdrawiam wszystkich uczestnikow sobotniego rajdu do Wawolnicy.Bylo super fajnie .
W milym towarzystwie i pod bezpiecznym okiem kierownika wszystko mozna ogarnac .
Do nastepnego spotkania ;-)
Cieszę się, że dołączyłaś do wyjazdów z nami. I widzę, że masz potencjał :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#67
Dzieki za wiare w moja przygode z rowerem .To dzieki Tobie ,Monice i innym organizatorom Lubelskiej Piolgrzymki na Jasna Gore odkrylam swoja pasje i przyjemnosc jazdy na rowerze.
Teraz tylko musze chciec korzystac z waszych ofert .A naprawde warto z tymi ludzmi trzymac !!!Pozdrawiam :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości