Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd "O błękitną koszulkę serca", 20.09, godz
#11
Nie chwaląc sie ale w tym momencie czuję sie jak gospodarz , bo ekipa Rowerowego Lublina zawita do mojej parafii , to trzeba sie będzie postarać być jeżeli nie na rowerze to razem z moją córeczką niech powoli łapie rowerowego bakcyla
Odpowiedz
#12
ja sie chyba tez pojawię :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Najprawdopodobniej też się pojawię
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#14
Fajnie by było gdybyśmy ubrali się (kto może) w nasze koszulki RL
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
koszulki nie mam bo nie zasłużyłem ;p
obecność moim zdaniem obowiązkowa - pokażmy że jesteśmy i zdominujmy ten event :lol:


PS. pojawię się przy grafie i jak was dzisiaj znowu nie będzie dogonię i wyrzucę z siebie kilka epitetów bo nie mam pompki żeby w kask przywalić :mrgreen:

PEACE
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Fajnie by było gdybyśmy ubrali się (kto może) w nasze koszulki RL
No ba!!! :-D, nie tylko koszulki ;-)...


Arkus napisał(a):PS. pojawię się przy grafie i jak was dzisiaj znowu nie będzie dogonię i wyrzucę z siebie kilka epitetów bo nie mam pompki żeby w kask przywalić :mrgreen:
Nie ma co się bić samemu po kasku ;-) ...
Odpowiedz
#17
...zostałam zdyskwalifikowana przez brak koszulki RL...

Mimo wszystko, jadę.
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz
#18
Cieszę się, że w tak licznej grupie zaakcentowaliśmy swój udział w tej imprezie. Na tyle licznej, że zostaliśmy zauważeni. Ja oczywiście nie omieszkałem nawiązać bliższych znajomości z przedstawicielami świdnickiego klubu ALFA, który był organizatorem. Mamy nawet ciekawe plany na przyszły rok. Przeszliśmy praktyczny kurs ;-) "Jak wygląda rekreacyjny wyjazd". No może to był super extra rekreacyjny, ale z takim uczestnikami jak na zdjęciach (maluchy) było bardzo sympatycznie. Było ognisko, kiełbaski, napoje i różne smakołyki. Na koniec RL pokazał, że umie się bawić. :-D . Myślę, że dzieci nie miały nam za złe, że zabraliśmy ;-) im część zabawek. Zabawa była tak dynamiczna, że zdjęcia na zbliżeniach niestety nie wyszły :-( , ale jest trochę szerszych planów.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
No i wróciłem do domu :-)
Muszę przyznać, że bardzo fajna i pozytywna impreza :-)
Mimo powolnego tempa, w końcu jechały z nami między innymi dzieci 4 letnie, było naprawdę bardzo śmiesznie. Trasa może i krótka ale przyjemna.
Tych których nie było ominęła darmowa koszulka, wspólne ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek i odgrzewanie pizzy/placka pizzopodobnego :lol: na patyku nad ogniskiem, zabawa gumowymi kółeczkami hehe
Jak zwykle z wami się fajnie jeździ i było naprawdę super :mrgreen:
Odpowiedz
#20
Rajd bardzo mi się podobał, ALE :-P Jurek napisał, że będzie 16 km tymczasem na moim liczniku wyszło ponad 50!! :-D Ja nie wiem, o co tu chodzi niby się od Was nie oddalałem a tu takie cuda na kiju :mrgreen: A po drugie organizator zapewnił nam kiełbaski, o których wspomniał Jurek... ale mi było ciągle mało... na następny nasz taaaki długi wyjazd muszę zabrać własny prowiant :->
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości