Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.07.14 Jaworki koło Szczawnicy, godz. 8.00
#1
Hejka. Jest plan na jutro, jutro jadę przez Krynicę do Krempnej. Na początku będzie troszkę terenu po słowackiej stronie, potem polskie asfalciki, mogą być jakieś górki. ? . Proszę o punktualne przybycie. Jacyś chętni?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Jest taka jedna osoba na forum, co może Ci polecić dobre miejsce na kąpiel w okolicach :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
Jak żyć.....


Czekaj Radziu, jeszcze 2 tygodnie i odbiję piłeczkę, zapraszając na ustawkę..................
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Radku, tylko pamiętaj o zdjęciach, bo ustawka będzie nie zaliczona :mrgreen: Czekamy jutro wieczorem :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Rado napisał(a):Jest plan na jutro, jutro jadę przez Krynicę do Krempnej
A czy tutaj przypadkiem nie będziecie nocować w Krempnej Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 3/Krempna#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Ale słuchajcie... gdybyście stwierdzili, że na ustawkę Radka jest za daleko i gdybyście nie zdążyli, to ja proponuję coś bliżej. Start jutro, tzn. 30 lipca o 9.30 z parkingu pod kościołem w Sułoszowej. Cel - pętelka po Ojcowskim Parku Narodowym. Aktualnie planuję być ja i moja Córcia :-). Będzie trochę terenu. Odjazd punktualnie. Zapraszamy :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Dzięki Radku, Aniu i Krzysiu za poranne kręcenie, tego mi było trzeba. Mam nadzieję, że ktoś tracka zgrywał. Dzięki za koło na podjazdach :!:

dla mnie trochę za szybko, miał być lajt a wyszło jak zawsze Cry

fotka

aa i zabrałem komuś mapkę, oddam jak wrócicie do lbn.
Odpowiedz
#8
Ustawka oczywiscie się udała. Wpychanie rowerów na Obidzę bezcenne ? Potem już tylko asfalcik. W końcu udało się zatrzeć Roszpunkę ? Radzik, dzięki za izotoniki na trasie, wiesz co dobre ? Tracka nie ma, ale zdjęcia kiedyś będą...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Jak na razie to nie ma zdjęć, żeby ustawkę można było uznać :-) I nic nie pomoże mistyfikacja Kolegi Przemysława ze zdjęciami z Włoczęgi Północy 2 - już wczoraj to napisałem, ale wtedy odezwało się do mnie sumienie tymi oto słowami "usuń komentarz, nie psuj zabawy" :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
damianie, pakuj szczoteczkę Arrow trafiasz do ancla :!:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości