Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno kasku w Lublinie
#1
Witam, nie jestem z Lublina i nie znam tutejszych sklepów, chciałbym się dowiedzieć w którym sklepie będę miał największy wybór kasków. Zależy mi na czymś naprawdę dobrym o wadze ok 250g ale nie chce kupować w ciemno bez przymierzania. Mam do wydania ok 300zł.

I jeszcze jedno, mam też zamiar kupować okulary. Czy warto iść w tym celu do decathlonu czy lepiej gdzieś indziej?
Odpowiedz
#2
Cześć, co do wyboru kasków spory jest w rojaxie na zana obok leclerka i po drugiej stronie też jest sklep gdzie z tego co widziałem są juz kaski z wyższej półki cenowej, niezły wybór jest też w sportowym w olimpie ( nazwy nie pamiętam) co do okularów, ja jeżdżę póki co w takich za 19 PLN z decathlonu i nie narzekam, są wygodne nie paruja ( do póki się jedzie hehe) chyba ze tez szukasz czegoś lepszego to ciężko mi będzie coś doradzić bo w temacie okularów jestem zielony Smile

Pozdrawiam, Radek
[Obrazek: u20745y2014v3.gif]
Odpowiedz
#3
Ostatnio zmieniałam kask, więc z własnego doświadczenia polecam sklep msbike na ul. Popiełuszki (tam kupiłam swój) oraz Metro Bikes na al. Kraśnickiej.
Odpowiedz
#4
Tylko na Popiełuszki ciężko trafić jeżeli to ten o którym myślę ( tylko z rowerami Meridy) sklep z zewnątrz nie ma żadnego baneru, kraty w oknach, które są zaklejone ale sklep działa obsługa OK i fakt mają sporo kasków Smile
[Obrazek: u20745y2014v3.gif]
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o dobre kaski to polecam MetroBikes na Kraśnickiej lub Inżynieria Rowerowa na Rusałki
Odpowiedz
#6
Dzięki, w przyszłym tygodniu jak będe w Lublinie to odwiedzę wyżej wymienione sklepy i mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości