Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.07.2014, godz. 17.30, Kraśnicka/Judyma
#11
[fade][glow=violet][shadow=blue][scroll]BRAK SŁÓW !!![/scroll][/shadow][/glow][/fade]
Odpowiedz
#12
Kolego Przemysławie - tylko tyle?? Miało być min. 6-7 stron, format A4, czcionka 6 Confusedhock: Rozczarowałem się, na nikim już nie można polegać :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
radzik, ma tyle skarg że nie wie od której zacząć :-D Melduje że wróciłam i się już nawet zdążyłam wysuszyć, oczywiście jak już byłam na osiedlu przestało padać. Dzięki za ustawke, żałuje tylko że wam zdjęcia nie zrobiłam przy tym samochodzie :-D
I jeszcze na koniec apel: dziewczyny na rowery! :-P
Odpowiedz
#14
iwona napisał(a):I jeszcze na koniec apel: dziewczyny na rowery! :-P
O, popieram w całej rozciągłości :mrgreen:
Bo dzisiaj jedna dziewczyna wybrała się na przejażdżkę samochodem i wpadła w przydrożne koleiny, także musieliśmy ją wypychać :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Godzina 20.40 już byłem w domu, cały mokry, czekałem w sklepie na koniec ulewy... :-D
Ten biały koleś na ustawce to kolega i pierwszy raz w życiu dojechał do Lublina :lol:
Tylko zastanawiam się jakie dalsze losy zielonego Opla Big Grin
Odpowiedz
#16
bartekowy napisał(a):Godzina 20.40 już byłem w domu, cały mokry, czekałem w sklepie na koniec ulewy... :-D
to widze że ja największego deszczu uniknęłam, dopiero przed chwilą na Czechowie porządnie luneło, ale teraz to niech już pada ;-)
Odpowiedz
#17
iwona napisał(a):ale teraz to niech już pada ;-)
Masz rację, niech się już wyżyje do końca wakacji :mrgreen:
Odpowiedz
#18
iwona napisał(a):radzik, ma tyle skarg że nie wie od której zacząć
Iwonka uważaj na Radzika,lubi być noszony na rękach przez kobiety :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
JuraS napisał(a):Iwonka uważaj na Radzika,lubi być noszony na rękach przez kobiety .
Coś o tym wiem :mrgreen: . I nie wierz Radzikowi jak będzie Ci obiecywał rewanż, nie doczekasz się :-(
Odpowiedz
#20
Dzieki za ostrzezenia, widze ze Przemyslaw cieszy sie tu zla slawa :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości