Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.08.2014. g.10,00 ,Łukoil ,JP II
#11
damian.s napisał(a):Bo jeszcze się okaże, że ustawkę trzeba przenieść na niedzielę
A w niedziele wybieramy się w tamtym kierunku ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Powoli ruszamy ;-) .Aniu , makijaż dzisiaj krótszy ,o 30 minut :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
Bieszczadzka wilczyca i dwa wilki całe i zdrowe ,już w domach ;-) .Podziękowania dla Janusza ,Radzika i Mario ,którzy w różnych miejscach ,ale jednak stawili się na powitanie :-D .Dzisiaj ,nie tylko nie dałem się zatrzeć Ani, ale nawet wygrałem z Nią trzy górskie premie :-> .Jakie to proste,wystarczyło zdjąć sakwy :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
ukłony dla całej trójki Smile mega szacunek, będę wnukom o Was opowiadał Smile powiedziałem już Wam osobiście co o Was sądzę, więc nie będę się tu powtarzał Smile
nie chciało mi się robić selekcji, więc wrzucam jak leci, tylko poobracałem Arrow fotki

u mnie dst 225.26 km, ale na lekko, więc to nic takiego
Odpowiedz
#15
Wielki szacunek dla Naszych wilczków :-D (więcej jak wrócę z pracy, nie mam neta Cry )
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Dziękuję serdecznie Radzikowi, JuraSowi, Januszowi oraz Mariuszowi za wyjechanie nam naprzeciw i piękne powitanie. Panowie, na Was zawsze można polegać, jeszcze raz dzięki.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Rado - wyglądasz jakbyś się ze dwa tygodnie nie golił ;-)
Niestety nie mogłem dołączyć do grupy powitalnej (remont się przedłuża) ale czapka z głowy dla Was za tę wyprawę. Trzeba będzie niebawem jakieś spotkanie wspominkowe urządzić i posłuchać opowieści na żywo :-P
Witajcie w domu!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#18
Miło było ujrzeć nieco zmęczone ale szeroko uśmiechnięte buzie bieszczadzkiej trójki.Są wielcy i troszkę żal że nie bylo mnie z Nimi, a niewiele brakowało. Wielki szacunek i pozdrowienia.
Odpowiedz
#19
Yanq napisał(a):Rado - wyglądasz jakbyś się ze dwa tygodnie nie golił

bo on, w przeciwieństwie do Krzysia, nie żył w zgodzie z Anią więc i dostępu do maszynki nie miał :roll:
Odpowiedz
#20
radzik napisał(a):
Yanq napisał(a):Rado - wyglądasz jakbyś się ze dwa tygodnie nie golił

bo on, w przeciwieństwie do Krzysia, nie żył w zgodzie z Anią więc i dostępu do maszynki nie miał :roll:
Rzekłbym :wyszpetniał ale wyszlachetniał ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości