Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Very Last Minute! 03.08 - godz. 4:25, LKJ
#1
Plan jest taki:
start jak w temacie o 4:25 spod LKJ - o tej godzinie nie będzie przeszkadzał upał ani ruch drogowy Smile - przejazd do Placu po Farze - tam ok. 4:53 nacieszanie oczu wschodem słońca, później na sąsiednie Wzgórze Czwartek - nacieszanie oczu widokiem Starego Miasta.
A później prawdopodobnie gdzieś na północny - wschód, może jakieś jeziora. Uspokajam wszystkich, że to nie ja będę nawigować - w tej roli zgodził się wystąpić Paul - więc wiadomo, że nie ma się o co martwić. Wycieczka asfaltowa, przewidywane średnie tempo ok. 20 km/h, dystans ok. 150 km. Może Paul później dopisze jakieś szczegóły dot. trasy. Przewidywany jeden dłuższy postój na obiad i kilka krótszych - zależnie od potrzeb.
Zapraszam Smile
MM
Odpowiedz
#2
O wow. Hardcorowo. Idę spać i do 8 nie wstaję. :-P udanej ustawki i róbcie zdjęcia :!:
Odpowiedz
#3
Chyba zgodzę się z Sebastianem i nie będę Wam nie przeszkadzał na tym wschodzie słońca :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurku nie masz w czym przeszkadzać, wschód słońca to wschód słońca, obserwować może każdy
MM
Odpowiedz
#5
Monika M napisał(a):Jurku nie masz w czym przeszkadzać, wschód słońca to wschód słońca, obserwować może każdy
Wiesz Moniko, każdy pretekst dobry, ;-) żeby nie zrywać się o takiej porze. A tak naprawdę niedzielę mam do południa zajętą bo kto wie :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Nie oszukujmy sie,
Kazde dzuecko wie, nawet radzik wie, ze ogladanie wschodu slonca przez tzw. jakby nie patrzec -pare, w sensie rowerzysta z rowerzystka, nie konczy sie na samym ogladaniu wschodu slonca.
Dziekujee.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
Bart napisał(a):Kazde dzuecko wie, nawet radzik wie, ze ogladanie wschodu slonca przez tzw. jakby nie patrzec -pare, w sensie rowerzysta z rowerzystka, nie konczy sie na samym ogladaniu wschodu slonca.

I pewnie dlatego:
Monika M napisał(a):Przewidywany jeden dłuższy postój na obiad i kilka krótszych - zależnie od potrzeb.

:-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#8
Żartownisie! :mrgreen: Udanej wyprawy! Smile
Odpowiedz
#9
hmmm jak zaglądam na to forum to często się zastanawiam, czy przypadkiem niechcący nie weszłam na jakiś portal plotkarski dla bab, zamiast na forum rowerowe :roll:
pary raczej nie ogłaszają na forum, że jadą oglądać wschód słońca, więc zapewniam was, że nie jest to wyjazd "parowany" i nie plotkujcie już tyle bo to nieładnie, tylko jak macie ochotę jechać to szykować rower i nastawiać budziki
MM
Odpowiedz
#10
Monika M napisał(a):hmmm jak zaglądam na to forum to często się zastanawiam, czy przypadkiem niechcący nie weszłam na jakiś portal plotkarski dla bab, zamiast na forum rowerowe :roll:

A później będzie dlaczego to Monika z RL nie jeździ
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości