Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.08.2014, Tama, 17.15, Szybkie kółeczko VI
#1
Tylko dlatego, żeby był porządek tutaj zgłaszam swój wyjazd :-D . Ale nie zamierzam jechać ze śr większą niż 25 km/h. Zresztą zobaczę jak bedzie mi sie jechało :-P
Taki wyjazd bez zdjęć, bez traka na przewietrzenie płuc :-D
http://ridewithgps.com/routes/5495302
I jakby co, odjazd punktualnie 17.15 :!:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Najpierw pojawił się marecki, ale wracał już do domu z jakiegoś błotka. Później pojawił się Wierzba z kumplem, ale tym Panom powiedziałem dziękuje, nie ta kategoria :-P I kiedy myślałem, że juz sam będę kręcił to kółeczko przyjechał Mateusz. Pomyślałem sobie - będzie zacierka. Ale na szczęście Mateusz nie miał dzisiaj swojego dnia i wykręciliśmy tylko śr 27,03km/h. U mnie dystans dtd 80,07km. Tyle w temacie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Ale nie zamierzam jechać ze śr większą niż 25 km/h
Jurek S napisał(a):wykręciliśmy tylko śr 27,03km/h
Ahm :roll:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
Jak w dzisiejszym swiecie zaufac blizniemu swemu :roll:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#5
Wygląda na to, że w tym przypadku siły przerosły zamiar ;-) A pisał wieszcz: "mierz siły na zamiary nie zamiar podług sił" :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
[Obrazek: Howard+Webb+Italy+v+Croatia+Group+C+UEFA...LxfNNl.jpg]
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#7
Ojej, ten pan ma karteczkę dobraną pod kolor koszulki :-> :lol:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
Ojtam, ojtam. To dział gdzie można trochę poszaleć. A po za tym zostawiłem sobie furtkę :-P
Jurek S napisał(a):Zresztą zobaczę jak bedzie mi sie jechało :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości