Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.08.2014, 18.00, Skrz. Spół. Pracy/Węglarza, Zawieprzyce
#11
Na Choinach sucho więc i ja wpadnę :-)
Odpowiedz
#12
Ja sie jednak dzisiaj nie wyrobie, a szkoda, bo chcialam skorzystac z pogody - jutro ma ponoc po 17 porzadnie padac :/ No nic, udanej przejazdzki! Smile
Odpowiedz
#13
w stronę Turki chyba coś pada bo jest tęcza ale co tam jadę Smile
Odpowiedz
#14
Padało niedawno w Piaskach , Krzczonowie i ogolnie tamtych stronach ,więc wasz kierunek raczej bezpieczny Smile Ja niestety się nie wyrobiłem.. Arta jeżeli masz ochotę o 19:30 wybieram się na małe kółeczko, więc możesz dołączyć..
Odpowiedz
#15
Maestro napisał(a):. Arta jeżeli masz ochotę o 19:30 wybieram się na małe kółeczko, więc możesz dołączyć..

Dzieki, juz zdazylam sobie zorganizowac wieczor w inny sposob Smile Jeszcze zdaze posmigac w tym sezonie, jutro swiat sie nie konczy ( chyba Big Grin ) .
Odpowiedz
#16
No w końcu pierwsza :-P
Dziękuję Panowie. Było szybko, było fajnie, było przyjemnie :->
Do następnego.
EDIT:
No w końcu pierwsza kobieta :evil: Jurku :-P
Odpowiedz
#17
Panie mają pierwszeństwo, juz ustępuję :-D

Drugi :-P
Marto, powiedz szczerze ;-) pewnie się burzy przestraszyłaś.
Wyszedł nam naprawdę fajny relaksik z krótkim pobytem w Zawieprzycach i lodami dla chętnych w Kijanach.
Była nas siódemka. Dzięki za rowerowy wieczór. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Jestem i ja Smile i rownież dziekuję a tu TRACK
Odpowiedz
#19
Mnie nie było , ale zauważyłem pewno prawidłowość coraz więcej ustawek RowerowegoLublina.org zahacza o Świdnik i coraz więcej ludzi mieszkających w Świdniku jeździ z Rowerowym Lublinem ….., także tak pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#20
Dobre kręcenie i jeszcze lepsze dróżki, czyli stały element każdej ustawki. Dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości