Strony (3): 1 2 3   
DemogorgoN   04-08-2014, 14:26
#1
Witam, czy wy też tak macie? Kupiłem rower i tak myślę sobie ok uchwyt na bidon, bidon i juz niczego nie potrzebuję,... Więc kupiłem jeszcze dwie pary spodenek, dwie koszulki, rękawiczki, światło przednie ( latarkę ultrafire niby 1200 lumenów Tongue) lampkę tylną, kask, okulary przeciwsłoneczne i "przeźroczyste" i mówię już nic nie wydam w tym miesiącu, już koniec... Jutro jeszcze tylko wyślą mi bezprzewodowy licznik z pulsometrem Smile i tu pojawia się moje pytanie ile jeszcze?Smile oraz jakie macie sposoby na przeżycie miesiąca za 20 PLN dziennie? Bo chciałem jeszcze jakiś plecak zamówić... Nie wymieniłem butów spd i pedałów? pewnie zapomniałem siedzę teraz w pracy i jedyne o czym myślę to ze skończę pracę o 21 wrócę do domu i muszę znaleźć jakąś dobrą wymówkę dla narzeczonej dlaczego tak późno idę na rower Smile

Pozdrawiam
darist   04-08-2014, 14:35
#2
1 - Zrób TEST NA CYKLOZĘ
2 - Porównaj wyniki.
3 - Większość z nas tak ma :mrgreen: :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
DemogorgoN   04-08-2014, 14:39
#3
Robiłem jakoś po zakupie roweru, wyszło 294 domyślam się, że większość z nas tak ma jestem tylko w szoku, że mam już tyle rzeczy do roweru które miesiąc temu uważałem za zbędne przy mojej jeździe Smile

Zrobiłem ponownie teraz 405 Smile
darist   04-08-2014, 14:51
#4
DemogorgoN napisał(a):Robiłem jakoś po zakupie roweru, wyszło 294

DemogorgoN napisał(a):Zrobiłem ponownie teraz 405 Smile

Czyli zmierzasz w DOBRYM KIERUNKU :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Jurek S   04-08-2014, 14:58
#5
DemogorgoN napisał(a):Robiłem jakoś po zakupie roweru, wyszło 294 domyślam się, że większość z nas tak ma jestem tylko w szoku, że mam już tyle rzeczy do roweru które miesiąc temu uważałem za zbędne przy mojej jeździe Smile

Zrobiłem ponownie teraz 405 Smile
Powiem szczerze, że patrzę z przymrużeniem oka na tych co to swoje wyniki z cyklozy zamieścili na forum bo jakoś ich nie widzę na rowerze :-?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
DemogorgoN   04-08-2014, 16:20
#6
Jurek S napisał(a):
DemogorgoN napisał(a):Robiłem jakoś po zakupie roweru, wyszło 294 domyślam się, że większość z nas tak ma jestem tylko w szoku, że mam już tyle rzeczy do roweru które miesiąc temu uważałem za zbędne przy mojej jeździe Smile

Zrobiłem ponownie teraz 405 Smile
Powiem szczerze, że patrzę z przymrużeniem oka na tych co to swoje wyniki z cyklozy zamieścili na forum bo jakoś ich nie widzę na rowerze :-?

Na mnie niestety trzeba patrzeć ostatnio ze światełka od tygodnia kończę pracę około 21 wiec pozostaje mi tylko nocna wyprawa tak do 20 km bo rano znów do pracy :/... Czekam na wolne Smile... Czyli wtorek ( jutro) planuje wstać wcześnie i pojechać gdzieś poza lbn jeszcze nie wiem tylko gdzie Smile
Mariobiker   04-08-2014, 20:11
#7
DemogorgoN napisał(a):Zrobiłem ponownie teraz 405 Smile
Zobaczysz co się będzie działo jak się pojawi "5" z przodu ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
DemogorgoN   04-08-2014, 22:30
#8
Czy się pojawi to się okaże bo znam siebie na tyle żeby wiedzieć, że przeważnie następuje u mnie po jakimś czasie moment opamiętania, i na jakiś czas jest spokojniej. Póki co zapraszam jutro na 9:00 na przejażdżkę do Nałęczowa Smile albo o 13:30 nad zalew bo mnie narzeczona wyciąga Big Grin

[Obrazek: u20745y2014v3.gif]
KermitOZ   05-08-2014, 01:28
#9
[Obrazek: not-sure-_esernqw.jpg]

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Judaas   05-08-2014, 10:14
#10
Muszę kupić jeszcze lampkę na kask (bo na kierę magick shine już jest), zmienić opony na bezdętkowe, nowe spodenki, konwersja napędu na 2x10, jakieś dobre zabezpieczenie ehh nie wyrobię.... :-P
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.