Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palm Beach in Kraśnik,10.08.2014.LKJ g.9,00
#21
JuraS napisał(a):chodż na rower ,będzie lajcik
Słowo lajcik jest słowem zapożyczonym z języka angielskiego light, które jako przymiotnik oznacza lekki . Tyle w tym temacie :-P

Chciałam podkreślić, że od samego początku mówiłam: nie ilość, ale jakość. A jakość była pierwyj sort :->

radzik napisał(a):[scroll][glow=yellow][shadow=red]OSZUKALI MNIE !!![/shadow][/glow][/scroll]
Możesz zaprzeczać ile chcesz, ale nie udawaj, przynajmniej przed sobą samym, że nic nie zaszło :-P

A tutaj zostawiam ślad

Ogólnie :!: cała jestem zadowolona :mrgreen: Dziękuję za kolejną "lajtową" ustawkę :-P , ale przynajmniej forma będzie.

P.S. Pyszny obiad zrobiłam :lol:
Odpowiedz
#22
Palm Beach in Kraśnik na bogato :mrgreen:
Nie ma to jak regeneracyjny lajcik w przemiłym towarzystwie ;-)

Fotki : https://picasaweb.google.com/1136754109 ... r3M1KLQpAE

Dzięki i oby do następnego ;-)
Odpowiedz
#23
http://www.strava.com/activities/178314746/ Tak to wyglądało z perspektywy grupki, która pojechała później, prosto do Kraśnika Smile Niech się jeszcze Mariobiker pochwali, bo on natrzepał najwięcej Smile

Fajny ten zalew mają w Kraśniku, całkiem czysty i plaża pierwsza klasa, nie to, co u nas ;/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#24
katka napisał(a):A tutaj zostawiam ślad
Kasiu ,a gdzie Ty trzasnęłaś maksymalną prędość 158,2 km/h Confusedhock: .To było na tej górce z Szastarki :?:
KermitOZ napisał(a):Fajny ten zalew mają w Kraśniku, całkiem czysty i plaża pierwsza klasa, nie to, co u nas ;/

I tylko tych palm szkoda :-( .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
JuraS napisał(a):a gdzie Ty trzasnęłaś maksymalną prędość 158,2 km/h
ma się ten ogień w udach ;-)
a tak po prawdzie to garmin robi mi czasami psikusa, np, pierwszego dnia pielgrzymki osiągnęłam maksymalną prędkość 219,3 km/h :roll:
Taka sytuacja 8-)
Odpowiedz
#26
katka napisał(a):Pyszny obiad zrobiłam
Jadłby ;-) .Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom ,ruszyliśmy w osób sześć,do mety dojechaliśmy w składzie osób dziewięciu :-D .Pogoda sprzyjała ,atmosfera wspaniała ,wizyta wyprzedzająca ustawkę Jurka S, u żródeł Bystrzycy,dwugodzinny relaks nad kraśnickim zalewem :mrgreen: .Piękny lajcik w towarzystwie samego prezesa :-o .
Jestem cały zadowolony ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#27
I ja dziękuję za fajna ustawkę. Nad zalew w Kraśniku dotarłem troszkę okrężną drogą ale powrót był już ze wszystkimi.
KermitOZ napisał(a):Niech się jeszcze Mariobiker pochwali, bo on natrzepał najwięcej Smile
E nie ma się czym chwalić po prostu ostatnimi czasy przy niedzieli lubię walnąć "dwie setki" ;-)
Fotki Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... lewKrasnik
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Radzik chyba już nie mógł się na TO przyglądać :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
Jakub.P napisał(a):
radzik napisał(a):[scroll][glow=yellow][shadow=red]OSZUKALI MNIE !!![/shadow][/glow][/scroll]

Pojechali bez Ciebie?

też

Cytat:Radzik, buziaczków nie było?????? Confusedhock:

też

Cytat:Radzik chyba już nie mógł się na TO przyglądać

też

Cytat:P.S. Pyszny obiad zrobiłam :lol:
Arrow sprawdzam Idea

miał być lajcik, a było jak zwykle Cry znów dałem się nabrać Cry
jest mi przeprzykro, że kazaliście mi siedzieć przy ławie, pić dziwne rzeczy i pilnować rowerów a sami poszliście się chlapać w wodzie. A gdy zmęczyłem się pilnowaniem i na chwilkę przysnąłem to sobie robicie żarty i mnie obfotografowujecie! Było mi nie kazać tyle tego pić Cry
Od Kraśnika nic nie pamiętam Cry

aa i Michale, Kasiu i Mariuszku, pilnujcie swoich żółtych karteczek. Pamiętajcie, że trzecia żółta karteczka powoduje, że musicie pauzować na następnej ustawce Arrow żeby później nie było wielkich oczu, czemu ustawka nie została Wam zaliczona.
Odpowiedz
#30
radzik napisał(a):aa i Michale, Kasiu i Mariuszku, pilnujcie swoich żółtych karteczek. Pamiętajcie, że trzecia żółta karteczka powoduje, że musicie pauzować na następnej ustawce żeby później nie było wielkich oczu, czemu ustawka nie została Wam zaliczona.
Do osób wymienionych wyżej należy dodać kolegę Radzika :roll: ,który również otrzymał wczoraj dwie żółte kartki za zbyt szybką jazdę :-P .
Doprecyzujmy,pierwsza żółta, to karne 30 min. jazdy na końcu grupy :-> .druga żółta, to 1 godz. jazdy na końcu grupy ,ze sporym upustem powietrza z koła :lol: ,trzecia wiadomo :mrgreen: .I trzeba pamiętać Idea o zgłoszeniu kary do UEFA 8-) ,aby nie było jak z Legią :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości