Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palm Beach in Kraśnik,10.08.2014.LKJ g.9,00
#1
Radzik,chodż na rower ,będzie lajcik :-> .Razem z Mario wydumaliśmy coś dla Ciebie ;-) :
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=iuqcutwgxdxfktlw
I nie jest ważne czy te palmy tam jeszcze rosną :-D .Można będzie pomoczyć nogi lub popływać :mrgreen: .Może znajdzie się ktoś ,kto będzie chciał coś wspominać,może znajdzie się ktoś ,kto będzie chciał słuchać :lol: .A w Lublinie to można jeszcze "Pod Strzechę " wstąpić :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Ja oczywiście wstępnie się piszę. Jeżeli tylko wrócę o przyzwoitej porze i nie zaśpię, to będę :-)
Również liczę na lajcik po dwutygodniowej przerwie :oops:
Odpowiedz
#3
Eliza napisał(a):Jeżeli tylko wrócę o przyzwoitej porze
A to o której ten samolot ląduje w sobotę,Elizko ;-) :?: .Może jakaś ustawka powitalna na lotnisko by pojechała :->.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Cytat:Może jakaś ustawka powitalna na lotnisko by pojechała
Ha ha ha... już to widzę JuraSku :mrgreen:
A lądujemy koło 23:00, dojechać do Lublina, no i pogadać trochę z syniem po dwutygodniowej rozłące....trochę zejdzie.
Ale obiecuję, że będę robiła wszystko, żeby z Wami pokręcić :-)
Odpowiedz
#5
Pewnie się wybiorę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
A taki był szum na radyjku i zaległa cisza :-> .Chyba jednak nie ma czego wspominać :-( .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
o której będziecie pod strzechą, to bym się może dołączył :roll:
Odpowiedz
#8
U mnie mobilizacja przed Palm Beach in K. Pożyczyłem nawet od wnuczki "skrzydełka" do pływania w full wersji bo nie tylko na ramiona, ale również na nogi. Spotkanie z grupą przewidziałem na zbiegu Cienistej i Krężnickiej na 8 km o 9.25. Tam będę oczekiwać. Do zobaczenia.
Odpowiedz
#9
Janusz M napisał(a):Spotkanie z grupą przewidziałem na zbiegu Cienistej i Krężnickiej na 8 km o 9.25.
Fajnie Januszku,szkoda ,że to nie środa,ale najwyżej zajmie się skrzydełka do pływania :mrgreen: .Grupa to może duże słowo,to może być grupka :-> ,bo jak sam widzisz ,kolega Radzik już od południa będzie urzędował pod strzechą :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#10
JuraS napisał(a):Grupa to może duże słowo,to może być grupka
Nie ilość a jakość Jureczq :lol: a samo kierownictw już ją gwarantuje :mrgreen:
a Radzik nie odpuści urodzinowych deklarowanych buziaków, które podobno skrupulatnie podliczył :lol: i zapewne będzie chciał je egzekwować 8-)
Pewnie że będę, najwyżej weźmiecie mnie na hol po drodze :oops:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości